GRID 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Aug 4, 2012.

  1. nFare

    nFare Komšija

    Igra je dobro lošija od keca, na tastaturi kao od šale pobijedim na hard postavci, osim toga nema finog podešavanja auta koje treba zavisno ako se igra sa gamepadom, tastaturom ili volanom. Nema kokpiti view???
    U odnosu na kec koji je bio super arkada sa odličnom fizikom auta ovdje su usrali žestoko. Ako je kec 9/10 ovo je 6/10 što se mene tiče.
     
  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    vidjeti ces kasnije da i nije bas tako lahko pobijediti a ja igram na normal
    ima svojih mana ali je igra meni zanimljiva a to odavno nije bila niti jedna :D
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ma igra je odlicna, bas sam instalirao kec i igrao malo uporedo sa dvicom i dosadio mi odmah. Meni je kec puno laksi od dvice.
     
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    evo ja sam ovo napravio iekstra je online derati,jedino je tesko pobijediti,udaraju levati
    i jedna napomena,ko bude pravio ovo da igra online a igrao je i sezonu ,neka prvo snimi "saves" na sigurno,jer se sve resetuje j izgubi se napredak offline
    edit:
    zna li neko gdje snima u grid-u,ima folder saves ali je vrlo mali,mislim da nije to to a ima i u my documents isto folder ali je i tu vrlo malo zauzece
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    "Sejvovi" i ne treba da zauzimaju puno. Koji megabajt. To je "info" fajl, log fajl. Ne teze oni par kilobajta.
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    C:\ProgramData\Steam
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne pamtim kad sam vidio bolje optimiziranu igru. Rodjak igra na i3 3225 na 1280x720 i high detaljima bez stucanja. Dual core i HD4000 grafika. :lol:
     
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    jest optimizovana
    ja igram sa dualcore e5200 i graficka hd4670 512MB na high a reza je mislim 1280x720 na 22 incnom monitoru
    moze se igrati i na full HD ali mi ne treba ta reza,dobro je i sa ovom
    sada sam na onom trecem levelu,tu je bas tesko pobjediti,a svaka trka ima 2-3 eventa
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Da da.. igra je kod mene letila na nekim high postavkama sa gtx275.
     
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    kod mene ne radi onaj menu kad pritisnem ESC, zapeo na onom treningu kad zavrsim prvu trku i to je to
     
  11. joyjoy

    joyjoy Aktivista

    Odlična , na 3. sam sezoni ,preko 1000KM pređenih ,lakša od keca za igrati , na drugom mjestu svih vremena (iza Dirt 2).

    :lol:
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Koliko sam ispao iz svih tokova ne vidjeh da je izisao nastavak najbolje arkadne voznje. Jel zahtjevno to? Moze li moja kantica e7200 i 3870 to pokrenuti?
     
  13. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

     
  14. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Zahvaljujem, nisam čitao prethodne stranice.
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    GRID 3?

    Codemasters said the teaser had nothing to do with DLC: “Just a heads up, this isn’t DLC. Cockpit view? We listened.”

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  16. dmr

    dmr Veteran foruma

    a sta 22.4 cemo imati najavu za igru? :)
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    Ocito. A posto vracaju cockpit, onda ce ocito da bude za next-gen, jer PS3/X360 nisu mogli izgurati i cockpit. Dobra godina za nas virtuelne racere, DriveClub, Grid 3, Project Cars, Asseto Corsa a mozda i Dx12 Forza 5 :)
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nekontam cemu izbacivati za stare konzole ako su nove vec uveliko u upotrebi, PS4 sedam miliona vec prodato.
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Grid 2 izasao prije godinu ravno. Ovo je obicno milkanje 70+ miliona last-gen korisnika, Za next-gen Grid im treba par godina razvoja/modeliranja itd.