GTA San Andreas na PC

Discussion in 'Igre i konzole' started by AhmeT, Aug 9, 2004.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. jeretik

    jeretik Komšija

    Cekajte malo...

    10. juna 1995. je umro Masaya Hanai.
     
  2. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    Čuo sam da je dobra igra,mada je nikada nisam probao :roll: Ja sam uvijek volio RPG igre kao što su Final Fantasy,Chrono Cross,pa Xenosaga,Wild Arms,Breath of fire i tako to.Inače Diablo 2 i Baldurs Gate na kompu ostaju legende :wink:
    P.S.Možeš li mi maloo objasniti Suikoden?
    Znate li otprilike kada bi San Adndreas trebao da stigne u BiH?Barem kao pirat ako ne kao original :wink:
     
  3. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    ja mislim da ce doc otprilike kad orginal izadje osim ako ne bude imo neku veoma dobru zastitu (kao npr safedisc3 koji je, ako se nevaram na sc: chaos teory i to je razlog zato sto kasni u nase "ovlastene distributere")
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Suikoden 2? Kad odigrash Suikodena GTA i ostala gamad ce ti se ciniti pravo jadne.
     
  5. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    dobar ti sig :mrgreen: Jako mi poznat :mrgreen:
    @ahmet:Vjerovatno da će i biti tako,mada ne bih rekao da će im trebati mnogo da probiju zaštitu
     
  6. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    ma dobar je rockstar north
    nestavlja on predobre zastite

    sta je taj suidoken? imal za pc?
     
  7. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    jok,to je ps2 exclusive
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    @deloren - sad sam se sjetio jos dva pravo dobra RPG-a: Lunar Silver Star Story Complete i Lunar 2 Eternal Blue (za PSone). grafika je 16bitna jer je ipak samo port sa Sega Mega Drivea, ali vrijedi odigrati po svaku cijenu.
     
  9. Sleeper

    Sleeper Komšija

    hehe Ja imam obadvije.
     
  10. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    trebam i ja probat taj lunar2
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    EH nece ti se svidjeti Cartoon Igretine.
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Stvarno? Ako je za PSone hajd da se zdogovorimo da to presnimim. Evo skidam Front Mission 3 pa ti javim kad bude gotovo da ti to kompenziram. Ja imam SegaCD image na kompjuteru ali nemam konzole da bi to odigrao, osim u emulatoru, sto mi se ne radi.
     
  13. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    pa poigrajte Chrono Chross za PS1 i CHrono Trigger za SNES :!: To su pravi RPG-evi,naravno i svi FF dijelovi.
    P.S.ZNA LI IKO GDJE MOGU NAĆI eXperienceda?Vdim nama ga na forumu,niti je kad online pa da ga čujem na MSN-u pa se pitam da li je ko ćuo sta on njemu ovih zadnjih dana?
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Igralo se to uveliko svojevremeno. A ima i Chrono Trigger za PSone u sklopu Final Fantasy Chronicles paketa sa animacijama, boljim zvukom i malo poboljsanim efektima (ali jos uvijek u 16 bita).
     
  15. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    ma znam za to.Skoro se šuškalo o Chrono Trigger ressurectionu za GC;PS2,XBOX i pc
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    Dickinsone divi ovaj naslov sad....... ALUNDRA
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Aaaaa, sjecam se. Nazalost odigrao sam samo drugi dio (koji je btw prilicno tezak i konfuzan zbog kvazi 3D grafike - nesto ko Breath of Fire 4). Moracu i to nekad skinuti s neta da odigram. A tu je i Xenogears. Ako nadjes, odigraj strategijski RPG pod naslovoim Vanguard Bandits - grafika fuj, ali dizajn i prica na visokom nivou.
     
  18. ming

    ming Veteran foruma

    Imam Alundru 8)
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    E moramo se jednom posteno izmjenjati :mrgreen:
     
  20. ming

    ming Veteran foruma

    Ehehehe evo ti spisak:

    -Vagrant Story
    -FFT
    -Alundra
    -Suikoden 1,2
    -Chrono Cross
     
Thread Status:
Not open for further replies.