Haker vs XTRage (Kimi vs Schumacher/Massa/Grosjean)

Discussion in 'Generalna diskusija' started by XTRage, Jul 28, 2012.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Gore je meni što moram sad naviojat za tu cigansku ekipu. Mogu mislit koji će to ciganluk biti od strane glave.
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Nemoj tako,nisu spanci ciganski nastrojeni 8)
     
  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Govnar ko govnar.
    Vozi sjajno ali onakve izjave dok je bio u Reno-u pa spijuniranje u McLaren-u pa ona prevara u Singapuru, i sad opet sjajne izjave kad ne ide po njegovom.
    Jos samo treba LdM cucnuti i popusiti mu, toliko ponosan tim a preko svega preci zbog jednog govnara.
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa evo sjebali su ga sa Kimijem. Mislim da se sad ipak usro u gaće.
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Mislim da ce ovo biti super prilika da se vide ta dva vozaca u direktnom okrsaju sa istom masinerijom.

    Ali se dobro sjecamo sta je bilo zadnji put kad je Alonso imao konkurentnog kolegu.
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Iskreno mislim da ca ga Kimi razbit ako Ferrari potrefi bolid prema njegovom stilu voznje, ako ne, onda je izgubljen

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Vidio si sta je bilo kad mu bolid nije odgovarao, cak ga je Massa tuko.
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nije samo bolid bio.u pitanju, ali ne vrijedi se vracat na.taj period. Sada Ferrari zna Kimija, znaju glavu, mogao bi bit vatromet sljedece godine :mrgreen:

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  9. nFare

    nFare Komšija

    Alonso je veliki političar, sumnjam da će izdržati zajedno više od jedne godine. Odgovara mu jedino što Kimi nikad nije bio naročit u kvalama, u utrci su obojica jaki za razliku od dosadašnjeg mu kolege.
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Kimi nije bio dobar u kvalama? Kimi je razvaljivao u kvalama jos dok je bio u McLarenu.
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    To se vuce jos iz ferrari dana kada nije mogao one kamenjare zagrijat u jednom krugu i lose klvale prosle godine jer je pauza od dvije godine ucinila svoje. Masa je alonsa 5:0 poveo u kvalama pa mu je forma misteriozno opet opala.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  12. nFare

    nFare Komšija

    Treba pogledati statistiku Kimi nikad nije razvaljivao timskog kolegu u kvalama, bio je priblizno isti i sa Montoyom i Coultardom, kasnije sa Massom i sada Grosjean, tu su negdje, nisu kvale njegova specijalnost ali je u utrci jak kao i Glava.
     
  13. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ako je gledat recimo po najbrzim krugovima tu skoro duplo dere Alonsa pa nije iskljuceno i da u kvalama bude bolji,sad jedino koliko ce mu trebati da se adaptira na bolid.
     
  14. nFare

    nFare Komšija

    Najbrzi krugovi su mu bili specijalnost ali ja govorim o statistici kada je u istom timu. A što se tiče adaptiranja tu niko nema prednosti jer su bolidi bitno drugačiji slijedeće godine tako da je svakome isto.
     
  15. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ne znam..meni ja san da vidim Kimia i Buttona zajedno u timu,to su mi dvojica najdrazih vozaca :smt003
     
  16. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja sam se nadao da ce se Kimi vratit u McLaren al truba, McLaren sad ima najgoru vozacku postavu od svih top timova.