HDD Media Player

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by NAILS, Aug 11, 2009.

  1. JVC

    JVC Overclocker

    Navodno ce i prvi WD dobiti DTS podrsku, jer nije stvar u hardveru nego softveru tako da kazu na forumu da se planira, a dosta ljudi koristi modani firmware i usb mrezne kartice sve radi odlicno.
    Ovaj novi ce sigurno biti 50$ (kod nas 50 eura) skuplji od starog barem sudeci prema cijeni ovoga mini modela koji je osisan.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    JVC, Ma nije stvar u da se ne moze ustimat vec je stvar sto su razliciti kvaliteti pjesama. Pa nekim moras dici bas, srednje i slicno dok je kod drugih sve ok, pa kad pustis na isiti mod onda im je previse pa spustaj i tako stalno.

    Dugo sam se i ja cimao i zivcirao oko stimanja, bas kao sto kazes, nastimas da njedan valja, nabacim slabiju kvalitetu i ko iz podruma. Sad sam usao u fazon i stimam svaki put al.. nije mi mrsko posto sma navikao.

    A posto bi WD uzimao iskljucivo za muziku, onda mi je to bitno da mi bude manuelni eqalizer.
     
  3. JVC

    JVC Overclocker

    Pa onda spoji sa njega na EQ i rijesio si problem, batali softwerska rijesenja samo hardware.
    Ti vjerovatno slusas MP3 dok ja to negotivim samo pravi CD ili DVD imam veliku kolekciju pa mi nije interesantno nista sto je toliko kompresovano.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Ee.. niej sporan CD, al.. nemas gdje "zabvit" toliko medija na diskovima. Sta se moze. M

    a da.. ima i ta varijanta sa hardwerskim EQ.
     
  5. JVC

    JVC Overclocker

    Vecina MP3 pjesama sviraju kao "Ruski radio" cas izuzetcima koji su kodirani posteno i sa vecim bitrateom, imas po oglasima dosta cesto equalizera za malo para cak je nedavno bio jedan solidan Technics sa memorijama pa sebi ustimas za par vrsta muzike ili diskova i poslije se nezezas.