1. Spider

    Spider Aktivista

    Zdravo svima :D .Samo da pitam da li iko od vas zna imaju li se igdje kupiti cd-ovi od maticnih ploca jer sam svoju zagubio :cry: :cry: :cry: :?: .Ali da je u BiH :?: :?:
    Please help :roll: .
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    pa na netu možeš sve downloadat kaj ti treba... koja je matična u pitanju?
     
  3. Inzinjer

    Inzinjer Aktivista

    Pa imaš...

    Izgubio si CD od matične?

    1.Ne vjerujem da se to može gdje kupiti.jedino ako ima neko istu matičnu kao i ti ili da fino zamoliš čike tamo gdje si kupio da ti oni daju-posude ili kopiraju ili da ti kopiraš.

    2.Neznam zašto se ikako frkaš.pa sev što ima na tom CD-u ima i na Internetu i to čak u novijoj i boljoj verziji.

    Ja sa CD-a od matične koja je skoro pa tek napravljena nisam ništa osim Doktora instalirao ali i on se ima naći na naetu a sve ostalo sam skinuo sa neta.

    Ma ne sikiraj se.
     
  4. Pinky

    Pinky Aktivista

    Gore su ti fino objasnili.

    Ako bas insistiras, mogu ti ja pomoci, samo ako je ASUS u pitanju!
     
  5. abasi

    abasi Aktivista

    Ma sve je OK evo covjek mu skida drajvere sa stranice ! :wink:
     
  6. Spider

    Spider Aktivista

    Ma hvala svima na ovakvim ljubaznim postovima :wink: .U pitanju je maticna MSI KM2M nesta tako ja mislim ali eo ja skidam sa neta. Ali imam jedno pitanje da li samo treba za mreznu,usb,i zvucnu i nista vise i da li ce to sve raditi kao sto sad radi :?: Odgovorite ako znate pls :wink: .
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    ovisi o chipsetu... ako je neki via-in onda trebaš skinut via 4in1 driver + zvučnu sa msi stranice... uglavnom odi u download sekciju na http://www.msi.com.tw i tamo potraži svoj model matične, prati uputstva i vjerovatno će sve bit ok.