Hercegovacc prodaja

Discussion in 'Računari i komponente' started by Hercegovacc, Jun 19, 2024.

1. Hercegovacc

Hercegovacc Novi član

Pozdrav kolege forumaši,

ovom prilikom želim da se izvinem svima ,i administraciji i ostalim kolegama sa foruma ,zbog većeg broja i učestalosti oglasa na temi koje sam objavljivao , svakako neću to više raditi kao do sada.

Tim povodom, a na preporuku administracije , napravit ću ovu jednu temu koju ću s vremena na vrijeme osvježavati i dodavati nešto od komponenata/računara, laptopa i sl. što imam za prodaju, da ne bi svaki put za drugi artikal pravio novu temu. To neće biti učestalo kao do sada , možda ću objavljivati nekih 10 % artikala što imam a ni to neće biti tako često. Za nešto više ako nekoga bude zanimalo može se javiti u poruke svakako , a i za bilo kakvu pomoć nevezano za prodaju stojim na raspolaganju svim kolegama.

Shvatam koncept foruma, da forum nije isključivo za prodaju, već da jedni druge pomognemo, guramo, preporučimo stvari itd i rado ću doprinijeti boljoj atmosferi i cjelokupnom funkcionisanju foruma . Još jednom , izvinjavam se svima za spomenutu situaciju od prije a administraciji zahvaljujem na ukazivanju i savjetima .

Evo za sada ako nekom treba imam ovo na stanju , sve je novo sa garancijom, lokacija Sarajevo :

1. Procesor Intel Core i7 -12700K - 500 KM

2. Matična MSI Pro Z690-A WIFI DDR5 LGA 1700 - 380 KM

3. Matična GIGABYTE Z790 EAGLE AX LGA 1700 -420 KM

4. RAM Corsair Vengeance 32GB DDR5 (2x16GB) 6000MHz CL36 - 220 KM

Last edited: Jul 2, 2024
    hurmash1ca, Tyger, Picoooka and 2 others like this.
  2. Hercegovacc

Hercegovacc Novi član

Na prodaju :
    1. Ryzen 7 5800X , nov , 3 godine garancije - 350 KM

2. Ryzen 5 5600X , nov , 3 godine garancije - 250 KM

Last edited: Jul 4, 2024
  3. Hercegovacc

Hercegovacc Novi član

Intel Core i7 -12700K prodan

4. Hercegovacc

Hercegovacc Novi član

Ryzen 5 5600X prodan, hvala kolegi @Stryker na ukazanom povjerenju i ugodnom razgovoru uz kahvu

Last edited: Jul 4, 2024
  5. Stryker

Stryker Komšija

Hvala Allahu, dželle-šanuhu. Nisam još stigao ugraditi i koristiti ali ima svakako lokalnu garanciju + garanciju od prodavača pa se ne brinem.

Hercegovacc likes this.