HGSpot Gamer

Discussion in 'Generalna diskusija' started by syss, Dec 1, 2005.

  1. syss

    syss Veteran foruma

    inače ovo je copy-paste prve vijesti sa http://www.hgspot.hr

    Posebna ponuda HGspot Gamer računala
    Bliže nam se Božić i Nova godina, odnosno vrijeme darivanja. Uz mnoge posebne ponude te popuste koje Vam HGspot tek sprema, neki su već aktualni. Naime, HGspot svim zaljubljenicima u računalne igrice, kao i onima koji trebaju jako računalo za obavljanje zahtjevnih poslovnih zadataka, nudi jedinstvenu ponudu. Riječ je o HGspot Gamer računalu po posebnoj promotivnoj cijeni. Računalo je [laž]iznimno jako[/laž], a u njemu ćete pronaći grafičku karticu ATI Radeon 9600PRO od 128 MB RAM-a, AMD-ov procesor Sempron 64 od 2500 Mhz, 512 RAM-a, HDD od 80 GB te DVD±RW optički uređaj. Kao što i sami vidite, ovo računalo opasno iskače iz 'prosjeka'. Uz ovo računalo njega možete kupiti i ostalu periferiju iz HGspotove ponude po povoljnoj cijeni. Kao odlično rješenje, predlažemo LCD monitor marke Hyundai jer trenutno na tržištu nema monitora koji ima odziv od samo tri mili sekunde. Drugo jednako dobro rješenje bio bi jedan od monitora iz Benq-ove široke palete. Svu potrebnu periferiju, tipkovnicu, miša i zvučnike, pronaći ćete pod imenom Neon. Ako imate nekog tko je jednostavno lud za igricama, preporučamo Vam ovakvo računalo, a sve će vam biti jasno ako posjetite jednu od 30 HGspot trgovina diljem Hrvatske. //1.12.2005//

    jel trebam komentirat? :shock: :? :cry:
     
  2. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Jel ovo ozbiljno ili se neko dijete zajebava na stranici? :)
     
  3. ming

    ming Veteran foruma

    Uhhh

    :lol:

    Syss ovi vasi su gori od nasih definitivno :lol:


    Kako se zove ona firma sto ne prodaje AMD racunare :?:
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    nisu vala gori. nasi stavljaju 3.0Ghz Prescotta pored 256MB DDR-a i FX5200 kartica. na ovom gore se makar mozes malo poigrati.
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    e nemrem se sjetit da me ubiješ... budem prosurfo malo po forumima pa ćemo i njih ocrnit :D
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    Ma oni ba bilo je na forumu ''mi ne prodajemo AMD racunare jer se oni kvare''.
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    jesam to tu stavio? mislim da sam orginalno kod nas negdje naišao ali ne mogu da nađem...
     
  8. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    neki dan sam dobio slucaj iz it-a upravo to p4 3.0 sa 256mb rama neka gigabyte ploca sa integracijom i to vga na 128mb shared... kaze ovo mora da moze igrice pa pentium 4 je u pitanju... samo sam konstatovao da je pacijent u pitanju i poslao ga sa racunarom u it ... nek njih pegla
    :D
    A mashina je solidna zalost medjutim moze se poigrati
    sto bi reko gamer edition al za 2003-u
     
  9. Shenron

    Shenron Komšija

    Ajd neka neko odeu HGSpot i kaze im da testira to racunalo :mrgreen:

    Ne znal ocel meni to dati ovdje u VZ, al ja bi to uradio :)

    Donjeo bi Fear, MostWanted, Quake4 stavio na max detalje i pitao ih zasto mi trza kad je to uber komp za igre :mrgreen:
     
  10. djambo

    djambo Aktivista

    u hgspotu rade tatini sinovi pa si daju na pravo da tak nesto pisu
    pa cak i preporucuju lcd 17" monitor za igre na 9600pro(blah)
     
  11. zasto_pa_zato

    zasto_pa_zato Aktivista

    Ima istih takvih babinih sinova i u IT computers-u(bar u nas u Visokom) samo na srecu nemaju pristup pisanju vijesti na oficijelnoj stranici.
     
  12. [tota]

    [tota] Aktivista

    Mi smo ipak BALKAN ljudi nemojte se cuditi ;)
    Ja nikad se ne mogu dovoljno nacuditi nase gluposti i mentaliteta...
    Mi bi trebali biti posebna rasa
     
  13. kamikaza

    kamikaza Aktivista

    imate i konfiguracija:
    atlon 64
    256 mb rama
    40 GB hdd
    Ati 9200se
    lcd 17"
    tako vamo u nas jedan covjek preporucuje racunare

    ali kao sto tota rece mi smo ipak Balkan
    :(
     
  14. zasto_pa_zato

    zasto_pa_zato Aktivista

    I sada sto smo mi na balkanu ispadamo glupi, ja nisam glup, ako se vi smatrate glupima, smatrajte se i dalje. Ovo je jedan covjek (pojedinac, individua) napisao vijest i provalio se, ne mora znaciti da cijela firma ne valja radi jedne glupe preporuke, smijesni ste.
     
  15. Blackmore

    Blackmore Aktivista

    Monitor Hyundai me podsjeti na skec Top Liste Nadrealista o nagradnim otimanjima, kada porodici Zijan oduzimaju televizor iste marke.
    Prije dvije sedmice kolega sa faksa dosao do mene i ja mu posudim neke igre, novije na DVD medijima. Kaze donio cimer zvijer od racunara. Zvijer je Prescot na 3.0 sa grafickom Radeon 9200 SE.
    Moj komsija prije mjesec dana uzeo racunar. Imao covjek pare za dobru masinu, ali mu sukne buraz njegove kume koji radi u jednoj firmi za prodaju racunara (ja mu jos rekao da niposto ne kupuje kod njih. Mene iz****li 97 kada sam imao 486 ticu. Tada sam vidio ko su i sta su). Preporucivao sam mu da uzme 6600 sa 128MB, ili X700 PRO. Govorio sam mu da batali kupovinu LCD monitora, a za visak para da doplati za 6600 GT ili 6800 LE.
    Prosli vikend odem do njega. Tu je LCD samsung neko gotivno kuciste, tastatura i mis, zivi sminkeraj. U kucistu (ponovo) Prescot 3.0 sa 512 MB RAM-a doduse i ATI Radeon 9200 PRO.
    Nije stvar samo u tome sto smo mi balkan, nego sto i narod nema para, a hoce da zivi po evropskim standardima. Zasto da prodavaci racunara nabavljaju skuplje graficke karte i ostalu opremu kada ih nece moci nikome prodati. A kada neko hoce bolji racunar tada nastupa prljava igra prodavaca sa ciljem da mu uvali ono sto trenutno imaju od opreme pod izgovorom "to ti je isto, male su razlike".
     
  16. ming

    ming Veteran foruma

    Samo da javim da Samsung trazi prodaju od 15 000 monitora godisnje ako hoces zastupnistvo :wink:

    41 monitor dnevno. Nije to do prodavaca, bezobrazna je i ova kapitalisticka stoka.
     
  17. monK

    monK Komšija

    15 000 > zar toliko
    :shock: :shock: :shock:

    Zna li neko neke statističke podatke, npr.

    Koliko se računara u BiH proda u toku godine, koliki je procenat prodaje, da li je u usponu ili u padu..

    Koliko stanovnika uopšte ima tu stvar u kući?

    Šta će se desiti sa cijenama nakon PDV-a i tako to...

    15 000 :shock: :shock: :shock:
     
  18. [tota]

    [tota] Aktivista

    Ma nisam ja rekao da su na balkani glupi ljudi ima nas pametnih, ali takav mentalitet i razmisljanje ubij boze....
    Najbitnija stvar je imati dobar mobitel samo neka je najnoviji iako ne znas 95% opcija na njemu iskoristiti i neka se dobro auto vozi, ali nema veze sto je neodplacen kredit za auto i racuni za mobitel. Ne to nema veze jer nitko njih ne vidi nego auto i mobitel.
    To smo mi bar koliko ja vidim, nismo svi ali mogu reci da nas je puno ;)