hi fi do 600e

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Infoman, Feb 20, 2011.

  1. Infoman

    Infoman Novi član

    Imam 600e za hi fi i nisam bas neki znalac oko ovoga...

    treba mi pomoc oko ovoga i zato sam ovdje.
    Znaci slusam house rap hip hop , dnevni boravak oko 30m2 i slusam glasno,puno glasno.low frek.pozeljne

    hvala na preporukama
     
  2. JVC

    JVC Overclocker

    U Sarajevu dabogda da ista nadjes, jedino polovno na PIK-u ima dobrih komponenti u odlicnom stanju pa da iskombinujes, ali sta bi tacno kupovao tj. koje sve komponente.
     
  3. Infoman

    Infoman Novi član

    pojacalo i zvucnike

    blu ray imam lg

    to i jest belaj sto se nema gdje kupit npr zvucnici,vrlo tesko je nac a polovno ne bih kad vec kupujem nek bude prva ruka.

    sta mislite o behringer b315d,da li je ok uzet to u mom slucaju...znaci ne mislim slusat neku operu ili klasiku
    jednostavno glasna partija u kuci sa hause zvucima ili hip hopom
     
  4. JVC

    JVC Overclocker

    Dobri su za tamaniti komsiluk, ako oni tebe neutamane prije. :mrgreen:
    Mada su to cisti kafanski aktivni zvucnici, ali ako ti odgovara za muziku koju slusas su dobri, i to je sama buka, i dreka pa nema veze jesuli zvucnici Hi-Fi ili ne.
     
  5. Infoman

    Infoman Novi član

    posto sam ja iz gradačca,vidim na netu da ima radnja u doboju pa cu otic poslusat tu buku.
    kod nas ovdje sam imao priliku cuti u jednom kaficu behringer b212d i mogu reci da su mi odg po zvuku
    glasno je bucno,jer nisam ja neki strucni audofil,vise sam nabrijan za buku pa cu otic poslusat u radnji
    sto se tice komsija to nece biti problem i malo sam se zeznuo oko d.boravka ipak je 60m2 kad sam mjerio

    jvc hvala
     
  6. JVC

    JVC Overclocker

    Mogu ti zvucnici sigurno i za manju kafanu, a pogotovo za stan oni i jesu namjenjeni dizanju sto vece buke u velikom prostoru.