Homefront: Revolution

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Jun 2, 2014.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

  2. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    grafika razvaljuje, ali dokle više futurističkih sranja, dronova i ne znam čega sve ne na fazon bo2?
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Eto sad BO2 izmislio buducnost. Dronovi su sadašnjist by the way. Meni svejedno bio WW1 ili 2042. Samo da FPS valja.. a opet HOMEFRONT je u startu bio takav, izasao skoro dvije godine prije BO2.

    Sto se tice grafike, mislim da je CG mada ne sumnjam u cryengine.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

  5. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    Ama sve su skoro na isti kalup i slične. Sve neki mixevi BO2, crysisa i sličnih njima sa ovim futurističkim letjelicama, odjelima, dronovima...
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Slicni jesu ali je BO2 kopija njih a ne obrnuto. Dugo godina je bila tematika WW2 igara sto je vjerovatno muka bilo svim starijim igracima pa im je ova era futurizma dosla kao osvjezenje.

    Ono sto futurizam pruza a WW2 ne jeste sloboda. Mozes ubaciti u igru sta zelist i ucinit je zanimljivom. Titan je najbolji primjer.

    Sta mozes sa tim starim ratnim tematikama ? Ubaciti pet pusaka, jeep i tenk. Eventualno avion. U DLC-u bi se nalazilo biciklo.

    Ja ne mzrim ni jedno ni drugo sve dok ne postoji wallhack i cloaking, samo da se radi o kvalitetnoj igri. Razumijem zasicenje futurizma ali, WW2 ne nudi mnogo slobode.
     
  7. RaP

    RaP Komšija

    Cekaj nema MP nego samo co-op ?
    Crynegine je odlican engine mozda mozemo ocekivati vece mape, mada bi vise volio da je na UE 4 engine-u
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

  9. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Crytek je izgleda u žešćem sranju.
     
  10. NAILS

    NAILS Moderator

    Oni su gotovi. Mozda ih sony kupi ali nema im spasa. Odlaze svi developeri.
     
  11. nFare

    nFare Komšija

    Očito je ova igra truhlovina žešća jer je THQ propao nakon izdavanja prvog dijela a sada Crytek nakon što je od njih preuzeo i najavio drugi dio. Bilo kako bilo, bitno je da se resursi usmjere tamo gdje treba, glavni graficki dizajner vec radi na id tech 6 za novi Doom.