Homeworld

Discussion in 'Igre i konzole' started by monK, Dec 10, 2021.

  1. monK

    monK Komšija

    Ako je kome bitno koji dio, neka povod bude ovaj nadolazeći >

    Homeworld 3 >



    A inače remaster 1 i 2 je igra koju uvijek imam instaliranu, i svako malo je palim i uživam. 20 godina kasnije!

    Ostarili smo upm.
     
    RaP and Reventon like this.
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Presli smo preko brda, sad samo nizbrdo :)
     
    RaP likes this.
  3. RaP

    RaP Komšija

    Jasta nego ostarili sjecam se kao juce na Half Life cd eu dosao trailer Homeworlda.
    Kad je izasao imao sam TNT 2 pro i PII 333mhz.
    A rečenica "kharak is burning" vječno urezana u mozak
    A remastered je isto odličan steta sto zbog prava cataclysm nije usao u remastered ali barem ga možeš digitalno uzeti.
    Tako da Homeworlda 3 nadam se da nece ga sjebati nečim.
     
  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    [​IMG]

    Zakon igra, presao sam remastered 2 puta do sad.
    Nadam se da nece usrat sa tricom, neko nedovrseno sranje ko i svi ostali sto praktikuju...
     
    RaP likes this.
  5. monK

    monK Komšija

    Ne zna čovjek više šta da misli, ovako kako je sročeno fino to zvuči, ali pošto svi ispaljuju nedovršene igre u zadnje vrijeme, sad kontam da su ustvari nidokle..

    Čini mi se da smo još uvijek uzbrdo
    https://www.pcgamer.com/homeworld-3-delayed-into-2023/

    Ako smijem naprđivati par 4x elemenata, i sandbox mod igre, sa različitim frakcijama bili bi vrh-vrhova, a da zadrže RTS taktičke bitke...

    I eventualno ubace ship i base building a la X3/X4, taman da se pokopa Star Citizen kako i zaslužuje, a i da se napravi dostojna replika EVE Online u single playeru, to bi bio vrh vrhova nad vrhovima, jebo Mount Everest...

    Prenosi me sad, u radnoj pauzi, znam :D

    Nego šta ima kod vas?!
     
  6. monK

    monK Komšija

    Drago mi da su zadržali vizualni i zvučni identitet keca i dvice i samo dodatno modernizirali stvari:



    Mislim da će biti misije opet - što je opet sasvim OK, priželjkujem neki ozbiljniji sandbox/skirmish mode a la Sins of the Solar Empire sa RTWP mehanikom.