1. anand

    anand Novi član

    pozdrav forumaši
    prešao sam sa 1 gb na 5 gb na ADSL-u i sada hocu da aktiviram hosting uslugu pa imam na izboru Linuxov i Windowsov hosting ciji da izaberem inače koristim i Linux i Windows OS.
    Kada to aktiviram dobijam com.ba domenu pa namjeravam da napravim neku svoju URL stranicu
    Radit cu u HTML-u i PHP-u i sada jos jedno pitanje posto mi je hosting 200 MG to je mjesto gdje cu stavljati slike i ostalo sto mi treba za web stranicu zar ne ???
    i ako pređem naprimjer ograničenje da li mogu da izbrisem neke slike i opet sve vratim na normalu samo mi ovo nije jasno . Hvala
     
  2. _amar

    _amar Aktivista

    Linux i windows ti je slicno, gotova da nema razlike, com.ba domenu trebas nastimati u njihovom cpanelu kad aktiviras hosting, 200 mb ti je za slike i ostale gluposti, kad prekoracis mozes izbristi ali ce ti oni to opet naplatiti briso ti nebriso! :mrgreen:
     
  3. apdejt

    apdejt Overclocker

    Otkud win hosting, zar tamo ovaj free nije bio samo lin, barem kada sam ja aktivirao ???
     
  4. _amar

    _amar Aktivista

    Oko platformi hostinga nisam nesto ni zagledo prilikom aktivacije, tako da neznam koji je na 5g paketu, a znam za biz hosting da se tu moze birati platforma, mada sve je to tu negdje, razlike su minimalne, a hosting gori od ovih free..... :twisted:
     
  5. apdejt

    apdejt Overclocker

    Ma ja mislim da ovaj free ima samo linux ali mozda su nesto novo uveli, mrsko mi sada provjeravati.