HT:NET Adsl Flat

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Bumbe, Sep 2, 2009.

  1. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    a što sam ja otišao s eloba? 512kbps je PRESMIJEŠNA brzina u doba današnjeg interneta.
     
  2. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    apsolutno tačno.
     
  3. GW

    GW Moderator

    I sad možemo kukati do besvijesti kako drugi to imaju a mi nemamo, ali već ima za to tema. :D
     
  4. Shenron

    Shenron Komšija

    Svaki ISP ima klauzulu o fair use, samo sto ju rijetko kad koriste jer imaju dovoljne kapacitete. Kod nas znaju da bi ljudi navalili skidat sve zivo sta im treba i ne treba pa se odmah osiguraju od zagusenja mreze.
     
  5. Shenron

    Shenron Komšija

    Odlucili su malo promjeniti brzine i cijene u HT-u.
    Nista puno, ali ipak je bolje nego prije. Sad ce se barem "lakse disati" sa 10GB prometa :lol:

    ADSL Junior - 1024/128 kbit/s, 1GB prometa - 19KM (22,23KM sa PDV) ovo se nije promjenilo
    ADSL Start - 4096/256 kbit/s, 10GB prometa - 29KM (33,93KM sa PDV)
    ADSL Maxi - 8192/512 kbit/s, 20GB prometa - 49KM (57,33KM sa PDV)

    Flat Paketi
    FLAT plus - 1024/128 kbit/s - 69,00KM (80,73KM sa PDV)
    FLAT super - 2048/192 kbit/s - 99,00KM (115,83KM sa PDV)
    FLAT extra - 3072/256 kbit/s - 149,00KM (174,33KM sa PDV)
     
  6. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Evo ovo je dokaz(nije da ih branim) da Bitchnet nije najveci levat na trzistu interneta. Za 15km manje se dobije 1Mb FLAT internet i Digitalna TV gratis :D
     
  7. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Iskreno da kazem, meni se smuci kada vidim limit od 1GB :)
     
  8. selvin

    selvin Moderator

    Pa ne bave se svi skidanjem interneta na HDD-ove :D Postoje ljudi koji koriste internet za FB i MSN, a takvih je barem 50% kod nas, nazalost :D
     
  9. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    Ma ne moze ni za to biti 1GB...FB par puta otvoris i ode 500 MB :D I jos dok se pregleda koja web stranica i eto 1GB :)
     
  10. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    To je za one sto od interneta trebaju samo stabilnu konekciju za email.
     
  11. GW

    GW Moderator

    Da ali ima i korisnika koji komp koriste za komunikaciju sa prijateljima i rodbinom. Znači skype i web kamera i eto ti prekoračenja. Da li su oni "napredni" korisnici? Ne bih rekao. Jednostavno su ti paketi smiješni.