HWB Battlefield 3 server info

Discussion in 'Igre i konzole' started by Zeleni, Oct 25, 2011.

  1. Juka

    Juka Komšija

    Dok je bilo raje na njemu nije bilo trzaja barem prije 15ak dana, bas fin odziv bez trenutka laga!
     
  2. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Restartovo sam server, mozemo testirat opet veceras. Ako bude trzalo, da jebem mater i3d.
     
  3. KingT

    KingT Veteran foruma

    Sto se mene tice ja sam za..

    Daj da se okupimo bar desetak i da bacimo koju partiju da vidimo kako fercera.. :smt006

    Fakat trzalo je da te glava zaboli gledajuci,najvise su avioni i vozila trzala po mapi kada ih gledas kako se krecu..
     
  4. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Nije problem napunit server. Kolegama Hrvatima stalno pun, doduše kod njih je HC mod. Nije problem, kažem, ali koliko će ljudi ostati... mislim jedno vrijeme smo imali ljude, trebamo sada skontati zbog čega su svi otišli na druge servere?
     
  5. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Cuj sto sam otisao? Pa ne mogu ja dezurati kod kuce i cekat kad ce se napuniti.Kad imam vremena igram tamo gdje ima raje. I tu je politika jasna.Naravno da bih volio igrati sa nasom rajom al sta cu kad je nema kad sam ja slobodan.
     
  6. Juka

    Juka Komšija

    Bilo je uistinu prvih sedam dana pun server, sto nas sa HWB-a sto iz ostatka evrope,ali onda je poceo crashat a zamisli imas score 43:3 a on ti padne jos ti ne uracuna rezultat, pa dodje ti da glavom prodjes kroz monitor...
    Mislim da je jedini razlog sto vise raja nije dolazila, taj sto je cesto crashao!
     
  7. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Svi su serveri crashali do prije par patcheva. I dan danas se desi. Pa nikom nista.

    Razlog je jednostavan, server mora biti aktivan kasno popodne da bi bio pun navece.

    To smo vec dokazali.

    A hrvati jednostavno imaju veci community.

    Kad spojis sve platoone sa bih, bosna, itd u imenu, bude preko 150 ljudi. Samo hwb platoon ima 50 ljudi, a ne mozemo napuniti 20 a kamo li 48 slotova.

    Treba se zrtvovat, ja bih, ali ja imam drugacije prioritete upravo sada :)
    Potegnite, iskoristite vijest na hwb stranici.
     
  8. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ima tu jos jedna gorka istina....za BF3 treba skupi jaki racunar a takvih kod nas nema bas na svakom cosku.....da bi imao takav moras biti zaposlen a ako si zaposlen onda nemas vremena.....znaci dječaci koji imaju vremena za igranje nemaju adekvatan komp niti novce da kupe igru a oni koji si to mogu priuštiti nisu dovoljno bogati sa vremenom i tako u krug.

    Dok u HR jeftiniji hardver i jaci standard cine svoje...klinci imaju masine koje starci neosjetno otplacuju na rate.
     
  9. Juka

    Juka Komšija

    Ziva istina! Evo ja cu veceras u 22:00h zavrsit sa poslom a sutra u prvu, tako da cu veceras igrati tek oko 23:00 pa nekih sat do sat i pol, i to ce biti to, a takvih nas je pa makar 7 sto aktivno svaku vecer igramo: Colins,Vedo,Zela,Ahmo,Hamza itd. Da moze ostavio bih igru upaljenu sve dok sam na poslu,ali server kicka nakon odredjenog vremena, mada i to nije neko rjesenje!
     
  10. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Ja sam par puta pokusao da dignem server(sto se moze vidjeti po porukama na platoonu i ovdje),ali jednostavno nije uspjevalo.Sinoc nas je 6 ili 7 uslo na server nisam siguran ali vec je bilo kasno da raja udje.Evo opet ponavljam ja cu uvijek zrtvovati svoj cpu da dignemo server,imate me na skypu a ako me nema na skypu pisite ovdje.
    Edit:kao sto juka rece ovi sto igraju kasno navece(i ja medju njima),jednostavno ne mogu dici server.Najbolje bi bilo da imamo 3-4 momcica koja su prva smjena u srednjoj.
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Istina, evo ja prvi ne bih mjenjao računar radi igre, uostalom MW3 ide glat kod mene na max.
    A zar je MW3 multiplayer toliko losiji da su se svi igraci ovdje nalozili na BF3??? Sorry na oftopiku.
     
  12. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Nekim ljudima ne godi MW3 i eto ovi nasi ovdje su svi odavno na BF-u.
     
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja sam igrao na i3d ili 4net, kad je bila belta i kad su bili pusteni serveri sa caspian border mapom, na ta dva servera sam igrao bez ikakvog laga, dok na drugim je lag žešći bio

    uskoro cu i ja krenut opet bf3 igrati, imam problem sa dvd romom, za koji dan bi trebao to rijesiti :wink:
     
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Mislim da nemamo samo mi problem sa serverom. I ostali su prazni. Lici mi kao da igra uopste nije popularna.

    Inae javite kada bi se moglo okupiti.

    [​IMG]
     
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

    Istina ....

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk
     
  16. d0ga

    d0ga Aktivista

    dajte pass :D
     
  17. iPlay

    iPlay Komšija

    Je li ima neki poseban fol pristupanja ili?!

    Kad ukucam HWB (odn IP) ništa mi ne izbacuje, kaže Server not found
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  19. anel007

    anel007 Komšija

    cudno mi da hwb server nije hardcore, i u cemu je fazon sa samo 16 slotova?
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Predpostavljam da su smanjili broj slotova u nadi da napune server, obzirom da je dugo prazan, inace je 48 slotova.