Idealna podloga za mx510

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by boka12, May 9, 2007.

  1. boka12

    boka12 Novi član

    Stvarno ne znam da li je o ovome pre bilo reci, ali eto, molim Vas da mi napisete koja podloga je idealna za mx510, koliko od prilike kosta, i gde se moze naci ...

    Hvala ; )
     
  2. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    steel pad 4D- 17 eura. "Ubilo se za kupusa" :D

    EDIT: Za svakog misha idealna.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    U Plusu sam kupio Sharkoon Xurface (4 KM) - prepreprezadovoljan sam. Samo je pitanje GDE ti zivis :D
     
  4. hitman

    hitman Aktivista

  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    vidi isti moj mouseman dual optical. :mrgreen:
    znaci samo 4KM, odoh i da da uzmem jedan... :eek:
     
  6. Loki

    Loki Komšija

    I ja sam uzeo, podloga je odlična ali mi je sad ipak mala. :(
     
  7. AdoSA

    AdoSA Komšija

    Haj'd da i ja pitam mozda vec postavljeno pitanje. Da li toliko mnogo znaci podloga za misa na optikaneru? Moj radi ko sat. Nema trzanja, laga, preskakanja, a sve to na hastalu bez ikakve podloge.
     
  8. Loki

    Loki Komšija

    Kako kome. :) Ja recimo nikad ne bi mogao bez podloge iako bi miš radio bez problema. Za "običan" rad može bilo kakva samo da ne trza miš a za igranje već treba bolja ali ne preskupa. Meni je ova Sharkoon od 4KM super, samo što je mala. Ne vjerujem da bi izdvojio sumu tipa 60KM za podlogu sve da je pozlaćena.
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Ma i moj mishonja super radi bez podloge, ali mi zao, stol je malo hrapav (al bas skroz malo) i to mi izgreba dno misha.Ova Sharkoon je mnogo veca od onih standardnih za 1 KM :) i mish stvarno lebdi na njoj ;)
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    "ledi" ili "leti" ? :mrgreen:
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    ev ga, ispravio sam, malo teze mi hvata slovo "b" na tastaturi :mrgreen:
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ehh evo bio sam danas, nemaju ovu podlogu. bice slijedece hefte navodno...
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    ja sam je uzeo prije nekih 10 - 15 dana, imali su ih hrpu tada, valjda ce ih opet nabavit :roll: