IKARI vs. DEATHADDER

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Shibby, Sep 5, 2009.

  1. Shibby

    Shibby Aktivista

    Ne zanima me kako je kome lezao i te stvari,jer samo od moje ruke moze zavisiti kako ce meni lezati...nego pitanje o kvalitetu.Jeli iko imao ove miseve?Kakvi su kablovi?Da li "hafifni";dali se gule misevi;znoji li se ruka itd.....
    EDIT: Ja imam MX518.Sa strane mi se progulio,a lijeva ivica gornjeg Glidea mi se malo odlijepila.Da li mogu ikako neku improvizaciju napraviti oko glide-a,jer mi struži na novoj podlozi (fnatic Qck+)
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Glidere mozes zamjeniti bez ikakvih problema. Sto se ikari-deathadder diskusije tice, mislim da je kvalitet tu negdje. Sto se razera tice, bilo je povremeno problema sa kablom. Sto se ikari-a tice, imam iskustvo samo s laserom, koji ima oklopljen kabl, pa ti ne znam reci kakva je situacija s optickim.
     
  3. Shibby

    Shibby Aktivista

    Gdje mogu kupiti te glidere???To je pitanje dana... :D Naravno nigdje;Jedino od ikaria sto ima...
     
  4. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Sta da ti kazem? Naruci online ili improvizuj.
     
  5. Shibby

    Shibby Aktivista

    Evo uzeo sam izolir trake iz Adazala,i mogu ti reci nije losa improvizacija :wink: topla preporuka za one koje imaju problema sa gliderima,a mislim da ih swi imamo jer ih nemamo gdje uzeti!!
    A sto se tice ovih miseva,meni se cini da je ikari odnio pobjedu! :D Jedino sto me moze zaustaviti,jeste da prestanu nabavljati mis..onda cu uzeti deatha :mrgreen:
     
  6. ReNNo

    ReNNo Overclocker