Imali joj spasa 7900gto pred smrt

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by wacko, Jul 11, 2009.

  1. wacko

    wacko Aktivista

    Ovako da se zahvalim prvo Stevie-rayu plcoa i procesor naspram pentium idu ko zujaaa :D. A evo problema koji me se vuce od prije ( stara ploca mi je imala integrisanu pa sam nju koristio)

    [​IMG]

    Eh da li je mogu ikako osposobiti makar u 2d da mi nema glitcheva. Naime kad instaliram driver komp se pocne samo restartovat :S
     
  2. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Nema tu spasa. Imao sam 7900GT, prvo su počeli artefakti u 3D igrama, zatim u 2D i na kraju čak i kad se kompjuter bootao. Bacio sam je u smeće :D
     
  3. wacko

    wacko Aktivista

    Pa i kod mene je dok se komp boota, šare na sve strane :D
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Mislim da bi taj cooler od graficke mogao dobro prodat, ako je isti kao na 7900GTX. :D

    Nema frke, rekoh ti ja da je ta ploca super. :)
     
  5. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Kakav, ništa od toga. Jedva sam se pomirio s tim da sam bacio grafičku koja je nekad koštala 600-700KM (ako se dobro sjećam, bila je to neka KO edicija).

    EDIT: @stevie

    Nisam mislio na tvoj post :)
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    BTW wacko, koje si napajanje kupio? Ili si imao EPS na svom? :D
     
  7. wacko

    wacko Aktivista

    Nisam imao na svom. "Ubo" onaj 4 pinski i radi bez frke, ali to mi je za sad rijesenje valja cekat platu pa podmirit se sa napajanjem i grafickom kako treba :D
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Zato te i pitam, posto nije nimalo preporucljivo da se spaja 4-pinski. Neke druge ploce sa 8-pinskim konektorom imaju u manualu kako spojiti 4-pinski, ali ova ne i izricito se spaja 8-pinski EPS.