Instalirajte plaćene aplikacije besplatno na iPhone, iPad

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by kvaju, Nov 26, 2012.

  1. kvaju

    kvaju Komšija

    Dosta sam aplikacija na sličnu foru probao, samo sam sa ovom bez problema za jedan dan uzeo 15$ za jedan dan, a poslje 3-4 dana mi se posrećilo i skupio sam preko 80$.

    Ovo radi samo za US acc koliko ja znam.

    Idete na freeappslots
    Tamo će vam ponuditi instalirati profil, ništa se ne brinite to je samo jedna vrsta zaštite protiv varanja.
    [​IMG]
    [​IMG]

    Poslje toga idemo kockat :)

    Idete play now
    [​IMG]

    I spin

    [​IMG]

    Kad potrošite sve spinove ponudit će se opcija da zaradite još spinova, a zarađujete ih skidanjem aplikacija.
    Za svaku aplikaciju dobivate po 5 spinova (a ako se registrirate preko ovog linka umjesto 5 dobivate 10 spinova.

    Kasnije spinove možete mjenjati za razne aplikacije koje se plaćaju, NFS, GTA i slično, a možete mjenjati i za novac na vašem itunes acc.
    [​IMG]
    Dovoljno je kad nakupite dovoljan broj bodova samo kliknut na ponuđeni gift card i preusmjerit će vas na vaš app store, gdje se samo logirate i to je to.

    Ja sam u dosta kratkom vremenu skupio za iGo navigacije i ostalih aplikacija koje se plaćaju, jer nemam opciju kupovanja regularno preko itunesa.

    Naglašavam još jednom, da nebi ispalo da spamam ili slično da je ovo moj refferal link
    http://freeappslots.com/enduser/fas/spl ... e=33ndkzwt
    Ako se preko njega registrirate umjesto 5 spinova za neku aplikaciju dobivate 10, isto tako kada vi date nekome vaš referral vama se duplaju bodovi.

    Probajte, nemate šta izgubiti :D

    [​IMG]
     
  2. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    Re: Instalirajte plaćene aplikacije besplatno na iPhone, iPa

    Super, evo mene preko tog referala :) Btw da se nisi malko pobrkao, screenshotovi su od freeappslots, a taj link sto si dao je od freeappdaily? :)
     
  3. kvaju

    kvaju Komšija

    Re: Instalirajte plaćene aplikacije besplatno na iPhone, iPa

    :D

    hvala ti kralju :D

    Sad je ispravljeno :)