Intelli se "gasi"

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Ajdin87, Mar 30, 2008.

  1. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Pozdrav! Imam USB Intelli Wheel Mouse, i s njim imam problem, znaci, desava mi se da se povremeno jednostavno izgasi, prestane svijetliti i reagirati, cuje se onaj Windows zvuk gasenja neke USB komponente, ali to se desava iskljucivo kada igram CS ili neku drugu igru online.
    Nesto sam trazio po netu, i skuzio da bi moglo biti do manjka struje na USB portovima, ali cini mi se da nije do toga, jer pored misonje samo jos modem imam prikljucen.
    Citao sam na forumu neku staru temu, isti problem, ali bez rjesenja...

    Drugo pitanje je vezano za graficku, koja je Asus x550 256 MB, eh, i na ATI i na Asus stranici stoji da memorija radi na 250 MHz (500 MHz DDR) za ovaj model, a meni svi programi (Everest, ATI Tool, GPU-Z i onaj Asus neki) govore da memorija radi na 400 MHz i da joj je to Default clock, pa se sad pitam je li ovo neka divlja memorija il sta vec...
     
  2. vnm_

    vnm_ Komšija

    [​IMG]

    ovo je tvoj spas...

    a kod graficke vjerovatno nemas onu verziju koju mislis da imas, nego neku sa sporijom memorijom...
     
  3. GW

    GW Moderator

    1. Moglo bi biti do struje. Reci koju napojnu imaš i ploču imaš.

    2. Ima istih modela sa različitom memorijom pa ono što kažu na stranici ne mora biti tačno. Pogledaj šta ti kaže GPU-Z, mada ti nije realno ni bitno.
     
  4. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Da da, hvala, i mislio sam da bi nesto ovakvo moglo da se nabavi, sad sam siguran :) Ovo bi trebalo da se ima naci u svim shopovima ili u electronic centru jelda?