Iphone 4s vs S G Note

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by bhd, Oct 29, 2012.

  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    Imam priliku da dobijem 1 za 1 pa me interesuje isplatil se dati note za 4s?

    Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Dvije razlicite platforme. Ne mozes to tako porediti.
     
  3. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ne isplati.
     
  4. PackardBell

    PackardBell Aktivista

    To bi bilo sa konja na magarca.

    Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  6. kvaju

    kvaju Komšija

    To je isto kao da pitas sta je bolje Android ili iOS, moje ti je da probas oboje ako vec nisi, i odaberi sta ti se svidja vise.

    Mozda bi i uzeo i4s ako je tvornicki otkljucan, i u dobro stanju ako vec nisi imao iphone prije, ako te zanima ta platforma imalo.
    A i ako ti se ne svidi i4s drzi cjenu fino i mogao bi vise para za njega dobiti nego za note.
    A vidio sam dosta likova po piku trazi zamjenu S3 za i4s tako da bi mozda mogao izdobrit tu, ako ti se da heklat.
     
  7. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ama na ovom forumu ovakva pitanja su suvišna.
     
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

    Nisu suvisna, zato i postoji forum, i pitanje ljudi koji su vec imali iskustva sa tim :)
    Ja nisam, zato sam i postavio upit :)
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ama kako da pređeš sa tako velikog ekrana, na tako mali? :D
     
  10. Juka

    Juka Komšija

    Na sve ostalo ces se navici ali na ekran neces, tako da ja licno ukoliko mi nebi smetala velicina ekrana nikad nebih trampio!!!
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma


    pa bas tako i ja nesto kontam, al et opet, svi ga hvale (ko ga ima) pa reko da priupitam pametan svijet ovdje :)
     
  12. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ma šalim se ja, sve je to do ličnih preferencija, jesi li ikad koristio iPhone bar na kratko?
    4S je vrhunski telefon na kojem sve leti, koji ne vrti Android na koji si navikao već iOS, ali eto ima manji ekran,
    doduše odlične rezolucije. I ja lično sam imao prilike dobiti raznorazne androide novije generacije za njega, ali
    nisam htio mjenjati, jer sam navikao na njega.