Isprika Genelecu

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by esmeraldo, Jan 16, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. esmeraldo

    esmeraldo Aktivista

    Sinoc bez ikakve lose namjere izabrao sam naslov svog posta "genelec i poslije reklamacije salje neispravno". Sve sto je u tekstu navedeno, potpuno je tacno, ali naslov je krajnje neodmjeren, nekorektan i nesretno odabran . Zazvucalo je, kako nisam mislio i imao namjeru ali eto ne mogu sada to vratiti i izbrisati. Uvjeren sam da sam sve mogao rijesiti, bez tog posta, sa Genelecom na obostrano zadovoljstvo. upoce nisam imao namjeru genelec apostrofirati, ocrniti. Od njih kupujem u zadnje vrijeme i u svakom telefonskom kontaktu nevjerovatno su strpljivi, korektni. . naslov nije moj stav i nije u skladu sa mojim i iskustvom mnogih koji kod njih kupuju.

    molim ; osoblje Geneleca, posjetitelje foruma i moderatore da mi na ovome oproste.
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Ma daaaj, jel ovo Esmeralda ili sta? :cry: :cry: :lol: Onaj ko ti salje pokvarenu robu nazad i kaze da je "roba OK" i treba ga oblatiti, da znaju ljudi kod koga da se uzima a kod koga ne. A mislim da je vise puna kapa svima sa ovog foruma Geneleca, i lizoguza ala Devil Hunter i ostali, svaki drugi post "kupi u Genelecu, imas u Genelecu, u Genelecu ti je najbolje itd". Isto ste botovi, a mozda vas i placaju da ih ovdje reklamirate, dosta ba vise
     
  3. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    omg :D shoot me
     
  4. GW

    GW Moderator

    Dali mu nešto besplatno pa ih sad diže u nebesa. :lol:
     
Thread Status:
Not open for further replies.