1. brandnew_loser

    brandnew_loser Aktivista

    Zna li neko kako cu organizovati Itunes playliste u skladu sa folderima u windows exploreru?

    Npr imam foldere House, RnB... i da sa svakom promjenom sadrzaja foldera (kopiranjem jedne pjesme u jedan folder) u Itunes se desi promjena u odgovarajucoj playlisti (ta ista pjesma koja je kopirana u windows exploreru bude u odgovoarajucoj playlisti)... nadam se da ste shvatili pitanje :)
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    hmm malo offtopica - ako koristis taj shit softvera iskljucivo zbog ipoda, imas zamjenu u vidu Anapod Explorera. ako mu je funkcija standardnog playera na kompu, onda ce ti neko drugi to znati bolje, jer sam ga ja skinuo nakon dva dana koristenja...
     
  3. brandnew_loser

    brandnew_loser Aktivista

    koristim ga iskljucivo za prebacivanje muzike na ipod

    e pa onda googlaj "anapod explorer" - prije nego sto sam ga instalirao, zamalo nisam prodao ipod.
    inace, ko mi kaze kako da iskljucim autosync opciju u itunesima za shuffle castim ga... :evil:
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Sve što ima jave u sebi ima mega dozu super sucka.
     
  5. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    poz
    kako se rijesit ovog smeca?
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    mislis za stalno s kompa ili u svrhu koristenja necega drugog?
     
  7. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    sa kompa ... frendica dobila komp iz daleka ( HP smeće ) i dosao sa hrpu nekih instaliranih programa , sve sam uspio izbrisati samo se on neda . izbrisem ga , uradim restart kompa jer trazi ali opet kad se upali tu je -.-
    hvala
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  9. selvin

    selvin Moderator

    probaj sa MyUninstaller-om.. Kul programcic.. :)
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Ma pun net vodica kako skinuti iTunes, rucno treba brisati 200 fajlova iz registrija. Java + Apple aplikacije za windows = megasuck.
     
  11. Sa Yourunistaller 2008 bez problema ces to ukloniti!
     
  12. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ev bas se danas hvalila d je ga maknula sa YU . hvala svima
     
  13. da da sigurno, your unistaller je majka za unistall!