ixus 75 vs. ixus 950is

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by syss, Sep 6, 2007.

  1. syss

    syss Veteran foruma

    evo thread iz usluge... tko se susreo sa ova dva fotića, prednosti, mane i na kraju krajeva koji da kolega kupi.

    možda ako netko ima neki drugi model da preporuči iz ultrakompakt klase, neka kaže sad ili šuti zauvijek :)

    thnx!
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    To zeni za godisnjicu braka :mrgreen:

    Ja sam koristio 75, noting spešl fine slikice. Nisam po mraku slikao, sto se tice kvalitete betonara inc samo je gay ona punjiva baterija.
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    ma žena je dobila 2 x more ove godine payed u potpunosti by me :)

    kažem ti kolega traži pa ne zna šta će da kupi, a lijen je guglat jer imamo puno posla vamo :D
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Pazi ovo, nije lovacka.

    Dvije koke gledaju aparate i stale im oci na Ixus 650 (ne znam sad tacno oznaku). Kaze jedna drugoj ''ovaj bi ti dobro isao uz onu torbu sto si juce kupila'' :lol:

    Reci to haveru.
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    sad haver pauzira u birtiji, ali ću mu točno ovo pokazat... gay i emo fuzija :D
     
  6. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Imam Canon 800is koji je nesto izmedju ta 2 modela, prezadovoljan sam, jede malu djecu! Ako nista prevagu bi trebao donijeti taj IS. :smt003 Kao i kod svakog Canona, mnostvo manuelnih podesavanja da ne povjerujes sta sve ima u stvarcici koja veoma lako stane u zensku rucicu! :smt003
     
  7. Duda

    Duda Novi član

    Ixus 75 ili ti power shot SD750 kupio sam u aprilu ove godine za 300 dolara definitivno jedan od najboljih ultra kamerica dobre slike, kvaliteta videa, zvuk , odlican 3" displej dobra baterija a ko kutijica cigara. toplo bi ga preporucio svakom.
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    I ovaj thread je bio aktivan u aprilu.
     
  9. Sale

    Sale Aktivista

    pa sta, nek je malo probudio i staru temu :mrgreen:
     
  10. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Naravno....nije na odmet.... možda taj post i pomogne nekome u odlučivanju kupovine digitalca
    sulu, da li je ovo chat ili forum?
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    Aha Kakanj-x.com/chat :lol: