Izbor baterija( napunjenje)

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by camel, Feb 14, 2012.

  1. camel

    camel Novi član

    Kupio sam FujiFilm FinePix S2950(spec) i sad bi zelio da kupim i baterije na punjenje za njega s punjacem. nalazim se u sarajevu. ne bi da potrosim vise od 50KM.

    Na šta treba da obratim paznju kod kupovine baterija na punjenje
    I možete li mi preporučiti neke(godje da ih kupim i kolko koštaju?)

    Unaprijed hvala i puno pozz
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa kod nas ces naci samo Ni-Mh baterije koje su srednja zalost. Najbolje bi ti bilo da nadjes na ebayu ili negdje online Li-ion odgovarajuce baterije.
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ja sebi kupio u FIS-u punjac za nekih 14km i dodju uz njeg dvije AAA 800mAh baterije to onako da imas za neki daljinski a u Bingu kupio dvije duracell 2450mAh za 10,30km obje. i strasne su.Ono dok mi je aparat bio frisak po citav dan sam nesto slikao i ne mozes ih za dan potrositi a sad aparat stoji danima i kad god ga uzmeme da nesto opalim uvijek je spreman i ima struje.

    Preporuka za duracell iz binga. Cijena je smjesno mala za taj tip batrije a kvalitet eto provjeren.
     
  4. camel

    camel Novi član

    Super je to, al ja sam najvjerovatnije pogrijesio, trebao sam navesti da sam u starom gradu i nemam auta :D, tako da i bingo i fis otpadaju :D