jpg. + GIF.= GIF

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by emir_, Apr 21, 2009.

  1. emir_

    emir_ Novi član

    eh ovako imam problema ne mogu da sastavim dvije slike...imam jednu sliku jpg formata i imam jednu gif (rotirajuca kugla) e sad sam pokusavao da ih sastavim i da se kugla nastavi rotirati ako neko moze da to uradi ili da mi pokaze...
     

    Attached Files:

  2. tigarmag

    tigarmag Novi član

  3. emir_

    emir_ Novi član

    hvala ali mozzila nije mogla da prikaze nedostaje plugin ali kad hocu da ga skinem neprepoznaje koji treba plugin
     
  4. apdejt

    apdejt Overclocker

    U PS rastavis taj .gif na zasebne framove i sacuvas svaki pojedinacno 01, 02, 03,...**. Zatim otvoris .jpg i postavis prvi frame na odgovarajucu poziciju i sacuvas kao 01. Zatim ubacis drugi frame na tacnu poziciju prvog u vec otvorenom .jpg i sacuvas kao 02 i tako do kraja. Na kraju sastavis sve te novo dobijene fajlove preko PS ili imageready ili gif animatora ili cega vec hoces, odredis brzinu promjene animacije i eto ga. Sve u svemu 5-10 min posla.
     
  5. emir_

    emir_ Novi član

    evo ga :D hvala ti puno :D
    radio sam u photofiltre-u lakse je bilo sam mi .GIF razdvoji u framove i samo ih copy/past na .jpg :D
     

    Attached Files: