K: Desktop PC

Discussion in 'Računari i komponente' started by bhd, Apr 1, 2018.

  1. selvin

    selvin Moderator

    Napisao je iznad da je ovo kuciste u pitanju:
     
  2. JVC

    JVC Overclocker

    Sve pise ko hoce da cita
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    Haj vako kad vidim da se svi prave pametni da i ja pocnem da pametujem bezrazloga.

    Trazim desktop - drugoj osobi.
    Kopirao sve navedeno- drugoj osobi.
    Ja licno nisam otvarao linkove - proslijedio drugoj osobi.

    da pretpostavimo da je ta druga osoba mozda / mozda nije otvarala linkove, trazila kako izgleda to kuciste, ili jeste,pa joj i to ogromna kocka..

    Ja iskreno nisam znao kako izgleda kuciste, samo prenosio komentare osobe kojoj treba racunar uz pomoc drugih i sl.

    Ovdje svi jedva cekaju da nekog nabodu na noz.

    tolerancija 0 bodova.
     
  4. JVC

    JVC Overclocker

    Reci joj lijepo da je kuciste pola standardnog, moze na stolu stajati pored monitora, sve su standardne komponente, ploca mini itx, procesor, ram, diskovi sve standardno, ...
     
  5. bhd

    bhd Veteran foruma

    To sam sve naveo vec, pokusavam da sto bi se reklo zadovoljim dvije strane, ja od toga nemam nista - dobro djelo samo :)

    Ima ona monitor neki 19ka, vga, sad komentar ( super izgleda, samo se bojim da moj stari monitor ne moze u ovaj racunar koji izgleda svemirski :D )

    citirao...
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pa i ti ovo pametovanje proslijedi drugoj osobi, nema potrebe da se ti nalazis prozvan :) :)
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    ala smaras i spamas...

    @Esh mozes li molim te ocistiti oglas od spamera.

    hvala.
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Grafička gotovo sigurno neće raditi sa VGA monitorom.
     
    bhd likes this.
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    mozda joj predebelo kuciste :) Ni ja ne volim ove kocke, ako nista visina mu daje vitkost :D
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma kad neko nije 100% siguran, onda trazi peke, tako ja to vidim.
    Izmedju ostalog : Nisam sigurna mozel mi stati kocka, kod mene racunar za uska kucista.. pretpostavljam da ima onu policu bas definisano za ove desktop racunare.. al ajd ..

    @JVC hvala svakako, ti i dalje svojim poslom. Ako dodje do promjena prvi ces znati.
     
  11. donjapa

    donjapa Overclocker

    @bhd dobra lekcija da nikom ne radis ovakve "usluge" :) znam jer i meni su tako par puta, sve sredis i onda traze neku manu i ti se osjecas usrano na kraju.

    izvolte link mlada damo/brate/sestro/tetka pa vi sebi vidite. Jedino sad ako ne pokusavas ubost' pa ono cinis uslugu neku koji vodi vecem cilju, to je vec druga prica :)
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    "Moj stari monitor ne moze u ovaj računar.." aaa, sjetih se cure koja me je zvala da joj "pogledam" PC. Nije kabla imala. Samo centralna stajala. Ni periferije ni monitora. Kontao sam da me nije zvala zbog PC-a, ali je bila i njezina mama tu. Never mind. Sorry... don't mind me.

    Šalu na stranu, ni browsera vise ljudima ne instaliram. "Ne bavim se vise" ..i zavrsim razgovor. Jedna je rodica kupila PC, nismo se ni vidjeli ni culi pola godine prije toga. Nazove mene a ja nisam Zenice vidio dva mjeseca. Kaze: "Pa sta cu sad', nema mi niko sastaviti i instalirati PC".. kao da je to moj problem. Sorry bhd. Ali to sad' i nikad' vise. Ljudi sami ne znaju sta hoce.
     
  13. JVC

    JVC Overclocker

    ma neka se uda pa smara muza
     
  14. JVC

    JVC Overclocker

    Brate mili, ova bi da se hebe, a da joj neudje nista batali ti to nema ja zivaca za necije prenose, uglavnom ako koga zanima ima gore popis koja je konfigzracija, prodaja do petka, cijena 800km, to je skoro 50% ispod cijene, ima fgarancija na svaku komponentu, i ambalaza.
    Uglavnom ta cura neka batali, nije ovo za glupo zensko vec za onoga zna sta hoce.
     
    Last edited: Apr 3, 2018
  15. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    To sto njoj treba je max 400-500, neka ne baca pare bezze :D
     
  16. JVC

    JVC Overclocker

    Plafon, samo pegla treba bez veze.
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa i mama bi sine :D
     
  18. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma nije cura opste glupa, samo nije informaticki potkovana sto se tice pc, pa je zatrazila savijet.

    Ma reko sam joj, nek trazi dalje, i cao. A fakat ne moze bolje i jeftinije naci nego ovaj od JVC-a.
     
  19. JVC

    JVC Overclocker

    Pa ako nekome treba 800km, i nek nosi, dobije ambalazu, garancije sve, 50% ispod cijene, ako neode do vikenda imam neku zamjenu mada bih radije lovu.
     
  20. JVC

    JVC Overclocker

    Racunar je kaparisao kolega sa foruma tako da se vise netreba polemisati o racunaru, to je zavrseno.