K: Graficku - Nvidia/AMD

Discussion in 'Računari i komponente' started by Ragnarok, Jan 21, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Dakle, kupujem graficku do 650KM, isplata odmah.

    Trazim:
    - RTX 2060 - nudim 630KM
    - RX 5700 - nudim 650KM
    - RX 5600 XT - nudim 600KM

    Polovna, garancija, racun nisu bitni. Samo da nije rudarila plutonij, uranij i slicne elemente...

    Kompletna ambalaza mi je bitna, nije moranje.

    Lokacija: Sarajevo
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Teško drug. Ja pitao po olx, novu 5700XT kolege s foruma cijene 1800KM. Drugi 5600XT 6GB cijene 1150KM. Treći ima bukiranih 300 kartica za minere i nema ništa za mjesec dana. Tko će ti je dati za trećinu/polovinu cijene.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  3. iPlay

    iPlay Komšija

    Jedna Red Dragon 5600 XT mi je prije 3 mjeseca promakla, bila 480 KM polovna na OLXu.
    Uzeo sam na kraju Pulse Vega 56 za 400 KM polovnu koja provjereno nije rudarila i sa Samsung memorijom. Malo više troši, ali sa malim tuningom ne prelazi 180W, a ako ti je 60/75HZ monitor, neće ni toliko. Sa UV meni na 75Hz Ultra Wide monitorom se kreće od 110-160W u igrama. Kod Vege, ako budeš razmišljao, traži samo Pulse, ima najbolje hlađenje.
    Vega 56 je nekih 8% sporija od 5600XT, ali ima 8 GB HBM2. Ja sam zadovoljan. Ne isplati se davati te pare definitivno.

     
  4. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Upoznat sam sa situacijom. Trazim polovnu a mozda neko zeli na brzaka da proda svoju i obrne novac. Nikada se ne zna.
     
  5. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    I meni je prije par mjeseci promakla jedna Gigabyte RX 5600 XT za iste pare, ali šta ćeš, biće prilika ali izgleda za dugo ne kao ranije.
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Da ima, ja bih uzeo dvije po toj cijeni haha :)
    Otišle cijene do vraga ccccc
     
  7. iPlay

    iPlay Komšija

    Znam koja je i ko je prodavao, mislim da je bolje što je nisi uzeo.
     
  8. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Naručio sam Sapphire Pulse RX Vega 56 - 650KM - nova, sa garancijom

    Imao izgleda sreće.
     
  9. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Može lock na ovu temu. Hvala.
     
Thread Status:
Not open for further replies.