K: GTX 1070, GTX 1060 6GB, RX 580, RX 570, GTX 980Ti

Discussion in 'Računari i komponente' started by Stryker, May 12, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Stryker

    Stryker Komšija

    Cijenjeni forumaši,

    Kupujem, odnosno kupuje jedan dječak neku od navedenih grafičkih kartica.

    Najsretniji bi bio sa GTX 1070, zatim GTX 1060 6GB, eventualno sa RX 580 8GB, možda čak i RX 580 4GB ako je pravo dobra cijena. U iznimnom slučaju bi možda u obzir došla i GTX 980Ti ali i RX 570 8 GB sa dobrom cijenom ako nema neke od navedenih.

    Trenutno na raspolaganju ima 200 KM i/ili svoju Gigabyte GeForce GTX 1050 OC Low Profile u račun koja je idealna za neka manja kancelarijska, budžet gaming ili workstation kućišta. Ima sve nastavke i kutiju, koristi se na klasičnom kućištu. Može dati i pare i grafičku ili samo pare ili grafičku + simbolična doplata, zavisi od vaše ponude.

    Također u račun može dati i:

    Mehanička tastatura Motospeed CK62 Bluetooth Wired Black Blue Switch, očuvana
    Logitech G402 gamerski miš - dobro očuvan

    Za svoju grafičku ne može da pronađe garanciju (čini mi se da je kupljena u WinWin-u) a poželjno bi bilo da tražena grafička karta ima neku garanciju.

    Lokacija: Sarajevo (zavisno od situacije možda će se sve završavati brzom poštom)
    Kontakt: Privatnom porukom

    Zahvaljujem na interesovanju i svako dobro.
     
  2. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Prodajes li tu 1050? I koliko?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  3. Stryker

    Stryker Komšija

    Kolega, prodavat će je ako Bog da, javim ti privatnom porukom šta mi je rekao.
     
  4. Stryker

    Stryker Komšija

    Vrijedni naši moderatori, slobodno zaključajte ovu temu, nisam pronašao opciju da je sam zaključam.

    Grafička karta AMD Radeon RX 580 8GB kupljena je od kolege sa foruma po veoma pristupačnoj cijeni, elhamdulillah.
     
Thread Status:
Not open for further replies.