K: Modem Kablovski

Discussion in 'Računari i komponente' started by Piroman, Jan 9, 2010.

  1. Piroman

    Piroman Komšija

    Kupujem modem kablovski, sve do 50KM dolazi u obzir! (Sarajevo)
     
  2. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    pravac logosoft!
     
  3. Piroman

    Piroman Komšija

    Jel' to oni imaju polovne ili kako?
    EDIT: Evo nadjoh, kod njih kosta nov 83KM(cak 30KM jeftiniji od ovoga u elob-u)! Samo jos nazvat' i pitati da li bi ga prodali bez da uvodim njihov internet!? :smt002
     
  4. pac

    pac Komšija

    Nov 80KM
     
  5. VR6

    VR6 Komšija

    mozda ja mogu nabavit nov za 50,al moram pitat momka prodaje li.
    licno sam kupio od njega modem,nove u kutiji prodaje.
    sacekaj ako ga nafatam na msn,pa ti javim.
     
  6. stripiii

    stripiii Aktivista

    Ja sam 2 kupio kod njih bez da uvodim njihov internet :smt003 zadnji put ga platio 75km cini mi se...
     
  7. Piroman

    Piroman Komšija

    Uredu, nije problem, ionako prvo moram otici do ovih "strucnjaka" na dolac maltu i ovaj ADSL odjaviti, btw; sta moram ocekivati prilikom odjave, tj. pored licne karte koju moram priloziti, imal' jos kakvih dodatnih "placanja" za odjavu ili sl.!?

    PS. Imal' kakve garancije uz taj modem!?
     
  8. VR6

    VR6 Komšija

    garancije,ne znam,mozda ima mozda ne,ne znam sta ce ti kad je nov modem,ako ne radi ne radi odma.
    sto se tice adsl.a odes na salter(kad udjes u postu bilo koji sa desne strane) i kazes hocu da odjavim,dadnes licnu,das user i pw, platis sve sto si duzan i sutra dan ti ga iskljuce.
     
  9. Piroman

    Piroman Komšija

    Uredu onda, divi da li ga mozes naci do srijede, pa mi se javi preko pm, a ja cu valjda sutra-prekosutra ovo njesra da odjavim!
     
  10. Konjislav

    Konjislav Komšija

    To uvodis HS kablovski full 3 paket sa FLAT-om? Ja sam prije par dana podnio zahtjev za prebacivanje sa trenutnog paketa na ovaj full 3, i rekli su da ce doci za par dana, tako da im se nadam slijedece sedmice.
     
  11. VR6

    VR6 Komšija

    ja sam cekao 7-8 dana da mi dodju reciver donjet i sve pokopcat,a imao sam kablovsku tv.

    ps. poslao sam mu pm na fb pa cekam odg. ako ne odg. do utorka nazvat cu ga.
     
  12. Piroman

    Piroman Komšija

    Jok, ELOB Business paket, a dugo sam cekao da se sjete osvjeziti pakete, ali ko ceka, taj i doceka :smt003
     
  13. pac

    pac Komšija

    Neureklo se :lol:
     
  14. VR6

    VR6 Komšija

    nazvao sam momka,rekao mi je za garanciju,ako modem odma ne radi zamjenit ce ga,a dalje garancije ne daje,jer ipak nema sta crc na modemu,osim ako ga grom ne opali a za to niko ne garantuje,a tu crkaje adapter a ne modem :)
    cijena je 50KM

    et ostalo,zainteresovani na pm.