K: Nokia N80 ili E65

Discussion in 'Računari i komponente' started by Raptor, May 20, 2007.

  1. Raptor

    Raptor Aktivista

    Kupujem navedene telefone (N80 ili E65)... prednost novo, ili extra ocuvano sa garancijom... Tacnije dvoumim se izmedju ova dva.

    Ako vec nema ponuda... mozda neke upute gdje mogu naci, odnosno gdje je provjereno... Hvala!
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Najpovoljnij lik u gradu, ima SVAKI mob, mozes birati novo - polovno, nema radnju neg drzi to u kuci. zove se Usnije, malo je neljubazan ali cjenovno je najkonkuretniji, koliko su telefoni polovni u oglasima toliko su njegovi novi. Ja od njega uzimam i sva moja raja, broj: 061/156-690
     
  3. Raptor

    Raptor Aktivista

    Mrzim neljubaznost ili nekakvu drskost... ali ako se uslugom moze preci preko toga, onda je ok. Hvala u svakom slucaju...
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Preko telefona je jako drzak, ono, isto kao da si ga nazvao da mu trazis 500 KM a ne da mu ih das, ali kad se nades sa njim onda je OK
     
  5. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    Kolika mu je garancija na nove telefone ?
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    1 god, al nista pismeno. Neg ak sta cikne zovi ga. Dobijes ga u kutiji, sve fabricki zapakovano, znaci bas novi novcati.Jedino ne daje garanciju ak je telefon vidljivo ostecen.Al ja svaki telefon koji sam od njega uzeo je radio savrseno, jedino Panasonic X700 je kenjao (al na raznim forumima sam nasao bruku raje koja su imala iste probleme). al svi ostali telefoni koje sam ja ili neko od raje kod njega uzeo - sve je ferceralo super bez ikakvih problema.
     
  7. burner

    burner Aktivista

    Čovjek se zove Husnija i poodavno je pao.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Hmm, moj jaran prije 15-ak dana uzeo od njega K750 :roll: :roll:
     
  9. burner

    burner Aktivista

    Nazovi pa se uvjeri...
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    moze bit..a tuge, znaci no more Husnije/Uschnije :D
     
  11. Ghostbusters

    Ghostbusters Aktivista

    Neradi Husnija vise sa Mobitelima 100 % sad radi sa nekretninama nemas sta zvati . Jer ja sam sa njim radio sa Mobitelima
     
  12. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    nokia 95? 1100KM nova full :)
     
  13. Raptor

    Raptor Aktivista

    Ne hvala, puno mi je to...