K / P: Ploču / mp4 player

Discussion in 'Računari i komponente' started by Tir Anasazi, Dec 19, 2006.

  1. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    1. Kupujem matičnu polovnu, ali da je još pod garancijom, dakle da nije puno "prešla".

    Uslov je da podržava LGA 775 socket, SATA II i DDR II.


    2. Prodajem ili mijenjam za neki pogodan komad hardware-a, mp4 player Miracle MP-403 MS Industrial 1GB. Bilo je već riječi o njemu na forumu. Korišten 2 mjeseca, cijena u slučaju prodaje 95 KM, a za zamjenu ponude ovdje ili na PM. Evo link:

    https://forum.hardwarebase.net/viewtopic.php?t=6278
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  2. anemo

    anemo Novi član

  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    anemo ako malo bolje procitas on prodaje 403 a ti si dao link na 404...


    403 je skuplji, oko 130-140 KM je... tako da ovo i nije velika cijena kod tironje :D
     
  4. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Samo da naglasim, sa playera nije skinuta još ni zaštitna folija, nije korišten ni par sati, nije flash-ovan firmware i veoma stabilno radi bez ikakve mahane sa trajanjem baterije i do 8 sati.

    Upravo zato sam i dao sasvim prihvatljivu cijenu jer logično je da su danas svi konektovani (čitaj globalizovani) i da mogu pratiti cijene robe po internet site-ovima, a na našem forumu je ionako upućena raja uglavnom.

    Ovo je praktično nov player samo što ga ne kupuješ u radnji već kod mene i jeftiniji je cca 30 KM kao što ti reče.
    Šta još treba da skinem gaće do kraja, već su na koljenima, :D
     
  5. fatalista

    fatalista Novi član

    Ja sam zainteresovan. Javim ti se na msn-u kad budesh online.
     
  6. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Mp4 player otiš'o, ostaje još kupovina ploče. Nije valjda da nema niko šta kvalitetno za prodati