Kakav CD emulator ili šta slično!!!

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by Inzinjer, Jan 19, 2004.

  1. Inzinjer

    Inzinjer Aktivista

    E ovako.Potreban mi je kakav program ,nešto u fazonu CD emulator ili Virtual CD .

    Znači program koji će mi omoućiti da ne moram stavljati CD da bi igrao neku igru,kao npr. Tony Hawk Pro skater 4.

    Ja sam skinuo par njih i ferceraju ali limit je 30 dana.A pasword nigdje nisam mogao naći.

    Znal ko takav jedan program ali da je full verzija ili da zna adresu tog programa i adresu gdje se može nabaviti šifra?

    Volio bi da mi stavite link da ga automatski pokupim...

    Znači nije bitno koji je , samo nek radi...
     
  2. kenci

    kenci Aktivista

  3. Inzinjer

    Inzinjer Aktivista

    Ej hvala puno...
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    samo moraš image file-a napraviti... to valjda znaš. uglavnom daemon radi provjereno sa clonecd-ovim image-ima (ne znam da li je to extenzija svojstvena samo za njega).
     
  5. Inzinjer

    Inzinjer Aktivista

    skinuo sam ga ali mi pravi probleme.naime loše se zatvara i uvjek ostavlja one tragove po desktopu od djelova svog prozora.

    A i nisam ga skonto.

    Jel trebam još šta skinuti za njega?
     
  6. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    nisi skonto daemon tools ? sve ti se radi iz menija s toolbara. ako nisi skontao daemon tools mozes koristiti alcohol 60% ili tako nesto. ali ne vjerujem da podrzava emulacije sigurnosnih sistema kao daemon.
     
  7. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    ddump frontend

    nabaviš daemon tools
    i nabaviš ddump frontend (imaš link u daemon toolsu)
    ubaciš cd, pokreneš ddump , izabereš cd/dvd rom, izabereš ime i čekaš dok se završi
    onda klikneš na daemon tools otvoriš .cue file koji je napravio ddump a a a na .cue fileu je kopija cijelog cd-a
    nadam se da sam pomogao
     
  8. syss

    syss Veteran foruma

    i prije otvarana igre (image file-a) moraš mount-ati taj .cue ili .img file (kolko se ja sjećam), da bi "ubacio" imaginarni cd u pogon.
     
  9. abasi

    abasi Aktivista

    Deamon Tool je super program za to.
    ja ga koristim vec 2-3 godine .

    Ma super je majkemi !
     
  10. BeastMaster

    BeastMaster Aktivista

    Ja kombinaciju Deamon Tools-a i WinISO-a(za pravljenje ISO Imidža) takođe koristim godinama, što kod menekući što za gomilu igraonica koje sam montirao.
     
  11. Hells

    Hells Aktivista

    Zasto ne Nero 6 Image Drive? Imam dobra iskustva i mozes svudje nabavit! Mislim na CD-u!
     
  12. syss

    syss Veteran foruma

    ma ja otkad sam vidio clonecd samo prek njega radim, nero mi služi jedino ak treba mp3-ove u audio spržit.
     
  13. n1dal

    n1dal Aktivista

    lol

    "2-3 godine"

    >Da nisi napravio gresku ? Mozda ipak ide :

    0,5 - 1.god :roll:

    lol