Kakav je Kodak C713 i vrijedi li uopste uzimati Kodak?

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Ivana, Mar 22, 2008.

  1. Ivana

    Ivana Novi član

    Cijena mu 259km.Uz njega se dobije kartica od 1GB.3x opticki zoom 2.5 incha display + torbica itd. Znam da su prva i najbolja opcija Canon,pa me interesuje kakvo je stanje sa Kodakom,posto slabo znam nekog ko ga ima,a da mi se drug ne bi zeznuo,rado bi da cujem ima li kakvih stvari koje ja ne znam,a trebala bi znati prije uzimanja. Jesu li losi? Sumnjivo mi za tako male pare da dobijes i dodatke.
     
  2. drdamir

    drdamir Aktivista

    Canon, Fuji, Nikon. Ostalo zaboravi ako hoćeš dobru sliku. Nije sve u megapixelima, kojih ti je dovoljno 3 želiš li izrađivati slike formata 10x15. Kodak odavno nije u vrhu.
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    možel' i panasonic? ;)
     
  4. Ivana

    Ivana Novi član

    Manje vise,jest i za 10x15,ali ipak sa tim fotoaparatom drug treba da pravi plakate,slika detalje itd. Mene Panasonic Lumix DC- LS3 zadovoljava vec 2god po tom pitanju.DA ne pominjem i slikanje sitno odstampanih skripti,knjiga.plakata vecih formata.Vidim da on sad kosta 170km,ali narod leti na nesto sto izgleda bolje. Ovaj je i vise nego dovoljan ako se neko ne bavi profesionalno fotografijom. Hvala na odg.