kako mp4 format smjestiti u odredjenu rezoluciju

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Red, Jun 16, 2005.

  1. Red

    Red Novi član

    Eh ovako, imam par mp4 spotova(od ede maajke) imam na mobitelu podrsku za mp4 eh sada da li postoji neki program sa kojim bi mogao nastimati rezoluciju, i naravno da se smanji malo velicina(mislim u MB)
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Dr. Divx - samo ces trebati divx dekoder i player instalirati na telefon.
     
  3. Red

    Red Novi član

    Imam ja mp4 player na mobilnom :), a mobitel je Samsung E720
     
  4. Red

    Red Novi član

    Mozes li mi malo "opsirnije" objasniti postupak ,posto nikada u tom programu nisam radio :)
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Mislio sam da imas neki telefon sa Symbian OS-om, tako da se ne moras muciti. Taj telefon ne mozes prosirivati nikakvim softverom tako da si ogranicen na mali broj vrste fajlova. Trazi u google-u "avi to mp4" ili "mpg to mp4" pa mozda nesto i izbaci.
     
  6. Red

    Red Novi član

    Ma jok, nevolim ti ja Symvian telefone, ruzni s pravo :? , Samsung zakon, meni sasvim dovoljno prostora ;)
     
  7. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Jel ti bitnije kako izgleda izvana (tipicni sminkerski pristup), ili ukupna funkcionalnost. Samsung i Siemens imaju definitivno najgori softver pa ti skontaj. Sretno sa reenkodiranjem. I drugi put ovakav post stavi ovdje da se napravi nekakav red.
     
  8. Red

    Red Novi član

    Evo da vam javim da sam nasao, program se zove PSP Video 9 pa ako nekome zarebadne
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    to ti je za pravljenje video zapisa za PlayStation Portable konzolu baziranu na UMD diskovima. ako radi ok, ali sumnjam.
     
  10. syss

    syss Veteran foruma

    here, here
     
  11. ming

    ming Veteran foruma

    Eno zvanicno Siemens prodao Benq-u Mobile odjel i sledecih 5 godina imaju cak i pravo da ih prave pod Siemens labelom. Toliko o Siemensu.
    A o Samzungu sve najgore (sminka, sivilo, itd) u glavnom tel za shundere.