kako spojiti LG kucno kino na pc

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Mujić, Dec 24, 2010.

  1. Mujić

    Mujić Novi član

    pozzz svima i molio bih za pomoc
    e ovako imam kucno kino LG LH-T6345 5.1 i zelio bi ga spojiti na PC preko AUX-a,jednom sam spajao na stari P4 racunar i riknula mi napojna jedinice :mrgreen: pa bi molio da mi neko objasni kako da to spojim i sta mi je potrebno od dodatne opreme (kablova,prikljucaka...)lp
     
  2. Tyger

    Tyger Aktivista

    Mislim da imas jedino tu soluciju preko AUX-a da ga spojis, ali za svaki slucaj postavi sliku zadnje stranice od pojacala da vidimo ulaze. Ako budes spajao preko AUX imat ces samo stereo zvuk.
     
  3. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    nece imati saraund ali ga moze napraviti,rasporedom zvucnika
    a sto se tice spajanja vrlo je lahko
    imas sa zadnje strane pise AUX i imas R i L (right i left) ,ustekas tu kabal (cinc) koji sa jedne strane ima onaj bijeli i crveni konektor a sa druge standardni 3.5 mm jack za audio
    jos trebas zvucnike sad spojiti na front (mislim,ne da mi se sad saginjat) u lijevi i desni i trebalo bi raditi
    tako barem kod mene radi,i ja imam spojen 5.1 +1 zvucnik tako a koristim ih za komp
    mislim ovo ti je ako koristis da se spojis preko woofera a ako se spajas preko kucnog kina,onda samo ti treba ovo aux i kabal
     
  4. Mujić

    Mujić Novi član

    ee hvala na odgovorima,jednom sam vec tako spajao preko AUX in,onaj kabal sa crvenim i bijelim cincom na standardni 3,5mm jack i riknula mi napojna jedinica,pa sad se bojim da necu i ovu sprziti :| SILVERSTONE 500W :!: :?:
     
  5. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    nije ti kume mogla napojna od toga riknut ali ni naopako :)
    napojnu ti je nesto drugo sprzilo,zvuk se ne prenosi naponom :)