KEF FIVE TWO - Model 11

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by River, Jul 14, 2009.

  1. River

    River Novi član

    Moze li Kef Five-Two Model 11 u kombinaciji sa HTB2 Sub-om posluziti kako kvalitetno rjesenje za kucno kino i za audio. Recimo da bi uz to isao Denon AVR-1909 i Denon DVD 1940?
     
  2. JVC

    JVC Overclocker

    Naravno da bi moglo, to mi po testovima izgleda solidan kefov proizvod, a reciver je odlican dok je dvd ko dvd solidan.
     
  3. River

    River Novi član

    JVC, ima li to ikavih problema vezanih za kompatibiplnost ovih komponenti? Ozbiljno razmisljam o kopovini, pa bih volio znati ako ima nesto na sto bi posebno trebao obratiti paznju ili sto ne ide.
     
  4. JVC

    JVC Overclocker

    To tesko mozes znati jedino kada bi nasao nekoga ko je tu kombinaciju slusao a to ako nadjes onda igraj loto jer si sretan, u globali KEF bi se trebao dobro slagati sa Denonom, Marantzom, Rotelom, NAD-om ili tako nekim reciverom bolje klase a takav si i izabrao.
    A dvd ti je kao i vecina u toj klasi u pet deka sto se kaze dobro se slaze sa reciverom jer su ista firma, a sad ostalo nebih znao jer ja gulim samo Pioneera vec godinama, a malo sam imao drugih na probi ono par panasonic, jvc, sony itd. ali su svi tu negdje jako slicni ako su u slicnom cjenovnom rangu.
     
  5. River

    River Novi član

    Ok, hvala puno.
     
  6. syss

    syss Veteran foruma

    šta god sam ja slušao od tih uni-q kefova, malo mi idu na svjetliju stranu, stoga ne bi bilo loše uzeti neki tamniji risiver (možda nad?).