Kineski telefon

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by kolinsb, Feb 6, 2013.

  1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pozdrav radni narode. Jedan moj dobar prijatelj, inace stariji covjek, je kupio OVAJ TELEFON i zamolio mene da mu promjenim ton zvona. Ja sam po ovom kinezeru cackao pola sata, i nisam nasao nacin da promjenim ton :? :? ima opcija Sound (ili tako nesto) ali tu se samo moze stimati ekvilajzer, i profili zvuka. Nigdje nisam nasao opciju da se odabere ton zvona. Cak te opcije nema ni audio playeru koji je instaliran na telefonu. Default ton je glup da ne moze biti gluplji. Kako da mu promjenim ton, ako je to moguce :D :) :) hvala
     
  2. wragg

    wragg Aktivista

    Re: Google Android - oficijelna tema

    Je li android na njemu?

    Sent from my SGH-T989 using Tapatalk 2
     
  3. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Re: Google Android - oficijelna tema

    Uhhhh ja tek sad i vidim da sam profulao temu jbt ko kad samo ovdje i pisem. Vjerovatno nije Android, posto je ovo kao nekakva replika Iphone-a 4S, pa bih stoga zamolio moderatore da moje pitanje presaltaju u drugi thread. Sorry.
     
  4. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: Google Android - oficijelna tema

    kod nekih telefona se tonovi zvona podesavaju u profilima.
     
  5. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Re: Google Android - oficijelna tema

    ma znam, ali kod ovog toga nema :( :(
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ako je kineski vjerovatno i nema tu opciju :D
     
  7. Garamel1337

    Garamel1337 Aktivista

    Kopije dolaze samo sa osnovnim opcijama kao što su slika, poziv, sms ( neke ni to nemaju ) i još par opcija. Sve te recimo napredne opcije kao što su podešavanja melodije ( iako nije napredna ) ne dolaze...