1. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista

    Pozz , zanima me koju bi mi graficku preporucili , jer se ne razumijem u to pa pitam, ocu da je neka mid range ne previse skupa a da pase na konfiguraciju u sigu, treba za igre , ali ne toliko radi high detalja samo da fino frcera bez problema (da mi ne freeza comp i sve ostalo) , da je pouzdana i to je to
     
  2. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    da bi dobio odgovor na to tvoje pitanje, trebao si staviti do koje cijene max. a ako već kažeš da nećeš ništa skupo, onda ti mogu preporučiti (kao što su i meni preporučili) nvidia 7600gs ili 7600gt.
     
  3. KRUNCH

    KRUNCH Aktivista


    fol je u tome sto neznam koje su cijene grafa nikada nisam ni mijenjo niti se mnogo trudio oko grafe nego neku opcenitu cijenu grafe mid range nije bitno koliko je samo nemoj da su one ok 1000 $ i tak ta cuda to mi netreba
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    uzmi HD2600.
     
  5. nukec

    nukec Novi član

    leadtek 7900GS. oko 110€. to ti je 200 maraka.

    ili možda hd 2600 ali doplati malo više nego 200marki.
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    A da mi obrnemo kakav posao? :) Vidim u Slo cijene dosta manje. Imas kome poslati ovamo recimo 1950pro pa da se preuzme, mozes sta i zaradit :)
     
  7. nukec

    nukec Novi član

  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa 1950pro i nije puno jeftinija. S obzirom da je 7900gs 110 eura mislio sam da je i 1950pro tu negdje jer su u BiH tu negdje :) . A nista ipak se ne bi isplatilo zbog 25 eura ici na tu varijantu. Hvala u svakom slucaju! :)
     
  9. nukec

    nukec Novi član

    pa dobro nije ti to najjeftinija trgovina.

    u bih su 1950pro oko 110€??? koliko su onda 8800gts 320mb?
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Oko 300€. Nije bas ni da je X1950Pro 110€, ipak je to skuplje.
     
  11. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Blize oko 150€.
     
  12. nukec

    nukec Novi član

    pa vidim da su cijene slične onda. club 3d 8800gts je za 35€ jeftinija u genelecu nego u slo.

    a radeon x1950pro je 135€... klik
     
  13. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    U genelecu su cijene bez pdv-a. Dodaj jos 17% na te cijene.
     
  14. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    u ingelu, Tuzla je 303 km 1950 pro Sapphire 256 mb pci a 2600 xt sapphire 256 mb ddr3 je 232 km .... uracunat pdv