Koji laptop da kupim do 1500 km

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by fotostudio, Feb 19, 2010.

  1. fotostudio

    fotostudio Aktivista

    e ljudi, evo jaran me zamolio da vas upitam koji da laptop kupi maximalno do 1500 km, zivi u sarajevu, laptop mu treba iskljucivo za poslovne svrhe, iskljucivo hoce nov, i bavi se programiranjem i office poslovima...


    A ja, ja cu ubrzo kupovati laptop ali za fax, ali posto ne mogu izdvojiti vise para, kontao sam u jednoj firmi brand, kupiti polovan laptop, do nekih 800 km, sta mi vi na to kazete, vasi prijedlozi i to...fax(fakultet informacijskih tehnologija).

    hvala vam mnogo..
     
  2. nivla

    nivla Komšija

    da sad nesto izlijece puno bas mu se i ne isplati, meni se nekako u ovoj low end klasi najboljim cini lenovo thinkpad sl510 opcija bez OSa
    u bbsu bio u ponedjeljak sa jaranom da vidim sta imaju dosli im thinkpad sl510 core 2 duo 6570, 3GB rama, 320GB hdd i intel graficka 1136km sa pdvom bez osa, nije mi samo jasno zasto ga nema na cjenovniku koji je online
    uglavnom ako nece zaradjivat od njeg ne bi trebao vise love ni uloziti, mozda da ulozi u produzenje garancije sa 1 na 3 godine

    a imas maksuz temu za pitanja o kupovini laptopa pa si mozda mogao na njoj upitati za savjet viewtopic.php?f=19&t=16910
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018