koji mob do 220 KM

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by veN, Dec 7, 2006.

  1. veN

    veN Aktivista

    dakle , trazim polovan mobitel do 220 km
    pa eto, zanima me vase misljenje koji je najbolji
    do sada sam vidio u okviru te cijene :
    k700, 6600, motorola v3, motorola e398... neki bolji?
    prednosti, mane?

    evo edit da ne bude da skupljam postove :
    zasto ne motorole?
    citao sam reviews za ovu e398, ima 2 stereo zvucnika , card-slot, kameru 640x480 sa flashom itd.
    v3 sam kontao samo radi dizajna , funkcionalnost ne znam kakva je
    k700 sam cuo da se brzo kvari joystick
    6600 nema mp3 melodije tako da sam je otpisao
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    prodajem ja 6230 za 200KM :D 32MB sluse kabal ocuvana :D
     
  3. veN

    veN Aktivista

    imam isti, prodajem za 180 al nebitno.. pomazite pliiiz :D
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    k700... zaboravi motorole prije svega.
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    k700 losiji od 6230... samo ima bolji display.... ostalo sve talasika ;)
     
  6. vnm_

    vnm_ Komšija

    taj e398 ima software da se upucas, a ako ti je do funkcionalnosti svakako bjezi i od V3. (uzmi u obzir da ja imam motorolu i da bih opet kupio motorolu).

    nije neka stvar kad ti ode joystick kod k700, toliko je to cest kvar da svaki majstor zna popraviti. za SE cak ima i dobar prijem, odnosno ima tamo dobar prijem gdje ja sa t610 nisam imao ni p od prijema.

    sve u svemu, ako ti je do sminke V3, ako ti je do funkcionalnosti k700, ako hoces da ti se ne kvari onda ne prodaji nokiu :)

    a qler-a ne slusaj, da nokia kupi pekaru on bi samo kod njih uzimao kifle :)
     
  7. Sale

    Sale Aktivista

    k700 prije svega super mob, ja ga imam vec 9mjeseci :mrgreen: :wink:
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    I ja mogu rec samo najbolje za K700. Nema sanse da bilo koji mob za tu lovu bude bolji...
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    6600 :D prosiriva memorija :D jedino sto k700 ima bolje je flash :D u svemu drugom je inferioran :D
     
  10. vnm_

    vnm_ Komšija

    kaze covjek da nece jer nema mp3 melodije...a i ruzan je pravo :)
     
  11. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Moze se i to srediti. Symbian je zanimljiv pravo, svasta se s njim moze. Znaci moze se i na 6600 staviti mp3 kao melodija, samo ne moze po defaultu.
     
  12. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Ma uzmi ti taj SE, meni neki dan izlezi V3 za 50 maraka a ja švorc :mrgreen:
     
  13. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Slažem se za V seriju i sl. od Motorole, međutim to apsolutno ne stoji za E seriju.

    Imam lično E770 kupljen u Njemačkoj na Vodafone mreži za 79,00 EUR i dekodiran ovdje za 50 KM-ića, mobitel je zvijer.

    Poredio sam zvuk sa prijateljem koji ima Nokiu N73 , jedva da je malo jači i čistiji zvuk. Ima odličan ekran i stereo zvuk sa basss boost-om, USB sluše (ujedno i headset), bluetooth, USB, microSD 512 MB, mp3/video, baterija 1020 mAh itd... da ne nabrajam.
    K700i im je lično nekakav lagan, ko igračka mada nije loš telefon u cjelosti.
    Jedno vrijeme sam ga prodavao:

    https://forum.hardwarebase.net/viewtopic ... light=e770

    , međutim skontao sam da za ovu lovu ne mogu bolje naći pa sam se okanio, iako imam namjeru da uskoro pređem na Symbian.

    Dakle nađe se i kod Motorole dobrih mobaša, a ovaj je do 220 KM definitivno moja preporuka
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018