Koliko vrijedi polovan SIEMENS M65?

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Riddick, Jul 11, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Riddick

    Riddick Aktivista

    Evo danas sam kupio polovan mobitel NOKIA 5140i. Dodjem u stan, gledam na netu i vidim da mi nesto smrdi, pogledam ID na naljepnici od mobitela i ukucam *#0000# ID mobitela razlicit :evil: :evil: :evil: Ispostavi se da nije uopste verzija s "i" a ona je bezveze i ne vrijedi para koje sam dao. Mobitel sam kupio u prodavnici (tu sam vec jednom kupovao novi moby i bilo je sve ok) i platio ga 140KM, a imam garanciju 1 mjesec kontam da ga zamjenim za polovan SIEMENS M65 uz povrat nekog iznosa. Koliko kosta polovan SIEMENS M65 da znam koliko cu da trazim nazad. Ovaj mobitel mislim koristiti iskljucivo za posao :) Daj javi te sto prije kakave su cijene nisam sad u toku :!: Hvala

    P.S. Danas sam prodao SIEMENS M55 za 40KM, a moby ima dalekooo bolji meni od ove nokije i dalekooo vise funkcija :roll:
     
  2. Riddick

    Riddick Aktivista

    Uz natezanje s trgovcem zamijenjena je NOKIA 5140 (sranje od telefona...) za SIEMENS S65 (vrijedi svake pare). Na kraju ispade dobro, dobio sam moby koji je veoma funkcionalan i izuzetno dobro ocuvan, nema ni jedne ogrebotine cak ni na displeju...

    Zaduuugo mi nece pasti napamet da kupim neku nokiju, a za meni nokije mogu reci samo jedno veliko fuuuj :smt072

    Moze LOCK :!:
     
Thread Status:
Not open for further replies.