Konfa

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by syss, Dec 8, 2004.

  1. syss

    syss Veteran foruma

    ha čuj jako dobra pila... osnovni model je 14500kn, znači ~2000€, najskuplji je gore još 300-400€

    ma razmišjao sam nešto ipak mi je veliki monitor/full veličina tastature bitnija od snage cpu (daleko od toga da je acer-ov p4 515@533 fsb slab proc) jer sad imam 19" i većinu vremena tipkam gledajući samo u monitor, pa mi je raspored tastature dosta bitan.

    @iron gledo sam malo bencheve između 9600pro i 9700 i vidim da je 9700 neki 2-5% brža, tako da je u principu to jedna te ista stvar, a ovaj acer ima x600, ak se ne varam to je 9600 ali na pci-x... ali kao što sam rekao slabo ću se igrat, a opet da imam nekaj što može daljnih par godina sve pokretat.

    uglavnom jel znate neke modele u koje serijski idu 7200 diskovi?
     
  2. syss

    syss Veteran foruma

    ljudovi odluka je pala...

    toshiba m30x-118 i to je vjerovatno to.

    cent2 1.7, 512, 15.4" crystal clear (iz one qosmio serije), 60gb, 9700 64bm... izgleda da ću si lijepi novogodišnji poklon kupit :D

    e da vas pitam još... brijem uzet microsoft inetllimouse bluetooth, jel oke to? treba miša i bt hub, a ovak sam sve sredio. mx900 mi malo nije zgodan za nosanje radi cradle-a i podosta više cijene.
     
  3. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    samo ti uzmi Microsoft...ja imam optical Basic :mrgreen: ...zadovoljan sam!
    čak sam dobio upustvo kak da ga koristim :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
     
  4. syss

    syss Veteran foruma

    imam ja dobra iskustva sa ms miševima, ms intellimouse sa kuglicom kod stare na kompu radi ultra dobro.

    vjerovatno će i ovo oke bit... pošaljem testove kad nabavim lap.
     
  5. djambo

    djambo Aktivista

    s obzirom da su ms misonje jedina konkurencija logitechu samo naprijed