Konfiguracija do 1500 KM

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by makerony, Feb 9, 2019.

  1. makerony

    makerony Guest

    Pozdrav ekipi,

    novi sam na forumu, trebam savjete oko konfiguracije do 1500 KM, kupovina na rate, samo Genelec dolazi u obzir: www.genelec.ba. Ono sto je imperativ jeste 16 gb rama radi virtualki, i da se ponekad moze neka igrica odigrati. Mislio sam ici na AMD Ryzen 5 2400 G, po testovima ovaj APU je dostatan za neki gaming.
    Jos bolje ako moze i neka graficka, ili kombinacija Intela i graficke.
    Monitor imam, a u ovu cijenu treba ici i periferija (mis, tastatura, zvucnici i slusalice).
    Ukoliko ima raspolozenih da razmjene misljenja, jer sam totalno izvan desavanja sa hardware-om.
     
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Na stranici Geneleca nema dostupan ni jedan Ryzen procesor ni odgovarajuca maticna tako da ne znam sta ces. Ili otici kod njih da narucis opremu ili da gledas negdje drugo.
     
  3. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Genelec se meni pokazao jako loši izbor (osim za kućišta). Lukavački Imel ima puno bolju ponudu i dobre cijene (shop.imel.ba) - 2400G košta 354,00KM za jednokratno plaćanje.
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  5. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Jasno ti je da samo ti mozes vidjeti sta ti je u kosarici, dok ne istekne cookie :D

    Trenutno 1600x ima odlicnu cijenu.
     
  6. makerony

    makerony Guest

    Ok, hvala svima

    Gesendet von meinem SM-A520F mit Tapatalk