Konfiguracija do 1700KM

Discussion in 'Sastavljanje PC konfiguracija i notebook računari' started by lilFishy, Apr 8, 2020.

1. dino73n

dino73n Veteran foruma

Nekad prije sam uvijek bio za opciju najjače grafe koja može stat u budžet i dovoljno jak procesor da je može gurat a sad ipak mislim da je pametnije uzeti najjači procesor koji može stat u budžet kad se kupi dovoljna jaka grafa da pristojno gura planirane naslove. Jer grafa je svakako komponenta koja najbrže stari i koja se zamjeni 3-4 puta na jednoj platformi. Zato kupi li se kombinacija najjača grafa i dovoljan procesor već kod prvog upgrade grafe funkcionalnost procesora u tom setupu će bi ti upitna.

Sent from my Mate10pro using TapatalkPro

aNaToMiC ! likes this.
  2. Reventon

Reventon Veteran foruma

Ja bih ostavio R5 3600 i uzeo polovnu RX 580, kasnije je mozes prodati i uzeti bolju graficku, manje ces izgubiti novca. RX 590 je bacanje para, te kartice su vec stare, bez obzira da kupis novu, rebrandirane su 3 puta.
    Uostalom, kad bih uzimao novu prije bih isao na GTX 1650 super nego na RX 580, manji potrosac, manje se grije a performanse u 1080p su slicne, zavisno od naslova.

Last edited: Apr 12, 2020