Kucno kino sony

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by dHM, Jan 10, 2008.

  1. dHM

    dHM Aktivista

    Pozdrav svima i molba da mi pomognete pri odabitru kucnog kina. znaci zahtjevi su slijedeci:
    da je sony, crne boje, ima hdmi, da se moze nabavit u Sarajevu i ako imaju modeli u koje mozes ustekat usb bilo bi dobro, mislim da sam to negdje vidio, al ne mogu da se sjetim gdje. dalje cijena je otprilike 500-600KM
    Inace ide uz soni 32" s2530 ako to sta znaci.
    unaprijed hvala
     
  2. (:-D

    (:-D Aktivista

    ne znam sto sony ? Jest on dobar i sve ostalo ja sam uzeo LG u merkatoru ono kao stub zvucnik 5+1 crne su boje nema HDMI jbga a ima usb 425 kmica a inace je 500 i kusur ako nemas pika karticu
     
  3. dHM

    dHM Aktivista

    jer mi je tv sony, pa kontam bilo bi lijepo da ide to dvoje zajedno
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    jebes modernu av komponentu bez hdmi porta. enivej, prosetaj do tehnomag-a na M. Dvoru pa izaberi. imaju veliki izbor. LG ni pod razno osim ako su "standalone" playeri u pitanju...
     
  5. dHM

    dHM Aktivista

    je li znas slucajno da li imaju uopste sony-jeva kucna kina sa usb-prikljuckom, danas sam dosta obilazio, al nisam bio u tehnomagu, skroz zaboravio. a nasao sam modele svih proizvodjaca sa usb-om sem sony-ja
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ne znam, ja sam se jedino namjerio na pioneer pa nisam pratio specifikacije konkurencije...
     
  7. dHM

    dHM Aktivista

    ok tnx u svakom slucaju.