Kupujem Graficku karticu

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by zwix89, Jan 4, 2009.

  1. zwix89

    zwix89 Aktivista

    Htio bi da kupim novu graficku karticu pa me interesuje kaja je najbolja graficka karta max. cijena 270 sa PDV-om i gdije mogu da ga kupim :?:
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Re: Kupujem Graficku kartu

    Kakvu plocu i procesor imas pa da se vidi sta tu odgovara?
     
  3. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Re: Kupujem Graficku kartu

    Kakav ti ostatak konfiguracije? Onako odokativno HD4830 (ako ti je ostatak konfe solidan), ima u Genelecu za 260KM. Ako preferiras Nvidiu, u Ingelu ima 9800GT za 20KM vise.

    Cestitam dino, postao si prije mene :mrgreen:
     
  4. zwix89

    zwix89 Aktivista

    Re: Kupujem Graficku kartu

    Kupovat cu ja skroz novi comp. tako da neznam jos tacno koji ce biti konfiguracija ali me sada samo graficka interesuje.
     
  5. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Eto onda ti je hurma sve rekao.
     
  6. Blowfish

    Blowfish Aktivista

    Plus.ba - Gigabyte GeForce 9800 GT za 278 KM
    Imtec.ba - XpertVision GeForce 9800 GT za 267KM

    Radnje su u Sarajevu.
     
  7. zwix89

    zwix89 Aktivista

    Hvala
     
  8. black man

    black man Novi član

    ljudi mezel call of duty 4 na grafu ATI RADEON 9550 256 mb ,imam nvidia 5500 256 al je slab modem al hocu da uzmem 9550 znal iko :?: :?: :?: :?:
     
  9. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ja sam igrao COD4 na 9550 128mb al gamer edition 128bit i moglo je al na zor,to sto je ta sa 256mb nema nikakve veze jos ako je slucajno 64bitna jos je slabija od ove na kojoj sam ja igrao.
     
  10. PKLAT

    PKLAT Aktivista

    Meni je iso COD4 na 9550 sa 256 MB memorije jest da je bilo sve low rezolucija grozna i fps i tad jedva igriv:D
     
  11. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    I ja sam probo na toj gamer edition, jer sma je imo i uh, ne pokusaji. Nije to to. Pokvarice sebi dzaba uzitak.

    (I za ovo nisam sto posto siguran, jer sam malkice ko pomijesho, al ako je tutorial u COD4 tamo oko nekog skladista, imaju ko oni neki hangri onda je to to, elem u "toj" igri, za koju mislim da je COD4 je sve uredno islo dok nije bilo one "prashine" i onih nekih particle efekata, i dok sam bio unutra. Vani je bilo neigrivo)
     
  12. kAcA

    kAcA Aktivista

    Ja sam igao na 9600pro...Onako slabo ide.Moze se igrat ali jedva :)