Kupujem rouded (okrugle) IDE kablo!!!

Discussion in 'Računari i komponente' started by Namchor, Mar 10, 2010.

  1. Namchor

    Namchor Novi član

    Znaci kupujem gore navedene kablove 2kom .... ili ako netko zna imal se gdje uzeti u tz ... volio bi da su žute boje :) eto toliko pa javite!!!!
     
  2. apdejt

    apdejt Overclocker

    Dam ti ja djaba ak ti nije mrsko vikend sacekati, mislim da imam jedan ili dva ali ga moras ocistiti.

    EDIT: a novi su nekada bili u Zicompu.
     
  3. Namchor

    Namchor Novi član

    Ooooo dobri covjece poznat po nicku-u apdejt ... mnogo si me obradovao!Nije problem, sto je djaba i srcu je drago :)!!Odgovara li subota da se nadjemo oko toga.Budu li dva kabla i jos zute boje (jesam proklet) imam poklon namjenjen tebi!!!De mi reci jesu li oni obicni flat ide kablovi samo umotani ipreko njih gumeni skin providni (hocu rec oni seljacki) ili oni kvalitetniji .... malo sam lose ovo opisao ali nadam se da ces me shvatiti :).Posalji mi broj mobitela na PM da te mogu kontaktirati, samo navedi kada ti odgovara.Pozdrav.


    PS. VRIJEDAN POKLON ;)
     
  4. Namchor

    Namchor Novi član

    Da ti skratim muke barem malo .... jel broj mobitela na 062/384-xxx ... prikrio sam zadnji dio broja zbog ljepseg spola koji cita ovo ;)
     
  5. apdejt

    apdejt Overclocker

    Jeste, ali je mob. ostao na poslu, :) moze subota, samo da ih sutra pronadjem mrsko mi veceras traziti, a meni ostalo kada sam modao kuciste ujedno mjenjao i taj IDE kabl, a kabal je ovaj:

    [​IMG]

    cini mi se identican.
     
  6. Namchor

    Namchor Novi član

    Vazi onda subota .... nadam se da su 2 :).Nemoj zaboraviti potraziti sutra heheheh veceras nemoras necu da te diram :) odmaraj.