Kupujem zvucnike...

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by dawgtah, Sep 2, 2005.

  1. dawgtah

    dawgtah Guest

    Naime, dvoumim se u vezi zvucnika, prvi su SmartBox neki.. pogledajte
    http://www.kvark.hr/index.cgi?menu_id=58&product_id=3959

    dok su drugi Teacovi http://www.ciao.co.uk/Productinformation/Teac_PowerMax_1300__5457504

    e sad, ovi smartbox su jeftini, 5.1, daljinski, ali su za kucno kino, ali lako se spoje na komp. Ma sve je ok, jedino me kvaliteta brine jer nisam cuo za smartbox i nema nikakvih reviewa na netu.

    Sta mislite o ovim teacovima, mozd imate neki drugi prijedlog u vezi zvucnika? Svaki savjet je dobrodosao

    Cijena u rangu oko 400 - 500 kuna top. Hvala
     
  2. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Teac je u svakom slučaju bolja marka. Po testovima, dosad, nikad nisu prolazili loše, a pokazalo se i da su među kvalitetnijim markama kada se radi o PC zvučnicima. Ja ti preporučujem TEAC, jer mogu dati lijevi bubreg da mu je zvuk kvalitetniji, čistiji...
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Iako nisam upoznat s doticnim modelima, 90% da je Teac bolji.
     
  4. dawgtah

    dawgtah Guest

    Hvala decki! Jep, odlucio sma ne kupovat te smarbox. Sad jedino razmisljam dal su ti teac dovoljno dobri. Al svejedno sam se odlucio za kupnju, prva stvar u pon ujutro :)

    Jako ljepo izgledaju a i puno ljudi ih hvali, kako izgleda tak i kvalitetu. Ak imate neki drugi prijedlog, slobodno ga postajte..
     
  5. Lamagician

    Lamagician Komšija

    kratko i jasno Teac.
     
  6. ming

    ming Veteran foruma

    U mene je TEAC 8)
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    između ta dva - teac definitivno.

    makar ako težiš ka 5.1 sistemu možeš dobro proći sa logitech sistemom za te pare (ako voliš "loudness" efekt - dušu dalo).
     
  8. GV

    GV Komšija

    Ako ih nisi kupio pogledaj Altec Lansing VS4121, cijena je tu negdje,a kažu da su bolji, najbolje bi bilo da ih možeš poslušati pa onda se odluči o kupovini.Ili ako imaš još pola love dodaj pa kupi Genius SW Home theater wood 750 KN
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    da, i taj genius dobro zvuči... altec nisam slušao, ali kažu da je "mirniji" od logitecha, tako da je sve stvar osobnog ukusa.
     
  10. postal dude

    postal dude Aktivista

    kvantitet nemoze nadomjestiti kvalitet.
     
  11. syss

    syss Veteran foruma

    e postal pa jel opet moram upozoravat na veličinu avatara? :?

    pa pola ekrana je tvoj avatar... daj have some respect za ljude koji nemaju 1xxx x 1xxx rezoluciju.
     
  12. syss

    syss Veteran foruma

    i have a feeling that i could randomly brisat your postove...
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    evo ja cu za pocetak... :mrgreen:
     
  14. postal dude

    postal dude Aktivista

    vidim ja odnio vrag salu, lezi gola zena na krevetu a iz nje zice vire kad neko kuca...
    ma ja sta avatar e joj haj kad ste zapeli toliko drugi ce bit jos bolji!!!
    gotovo nemojte se vise zalit.
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    haj' ko malo su bolje dimenzije...
     
  16. postal dude

    postal dude Aktivista

    nije sve u velicini!
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    jeste kad se primjenjuje na pogresnom mjestu. :evil: