1. elvis

    elvis Novi član

    Treba mi igra Flash point, sa svim expanzijama ( samo da imaju odgovarajuce s/n ), molio bih vlasnike ove igrice, da mi izadju u susret da je presnimim (naravno CD-ove ja kupujem, i placam dobru volju vlasnika )
     
  2. ednet

    ednet Aktivista

    Imam ja i igru i obadvije expanzije jedini fazon ti je da kad instaliras flashpoint da je instaliras sa odgovarajucim key i onda ce ti i expanzije raditi
    **Install Operation Flashpoint with this key:
    5szl-n5tkw-ws8c5-m70al-xdx9k
    Ako si nabavio cd-e probaj ovako i radice ti
    sretno
     
  3. elvis

    elvis Novi član

    Hvala ti na S/N , cim probam javnicu da li radi. :D
     
  4. elvis

    elvis Novi član

    Uh..evo malog izvjestaja, sto se tice Flashpointa.
    Instaliro sam Flashpoint cold war crisis, sa gore navedenim S/N ,zatim sam instalirao expanziju Resistance sa S/N: ldfb-onk5s-ajtlb-jmbhx-pxnkr.
    Kad krekujem igra se lijepo pokrene, ali nakon 5 minuta tj.(kad se zakuha , eksplozije, pucnjava,[​IMG]itd) igra samo padne, covjek bih odmah pomislio da nesto nije u redu sa drajverima ,imam ATI radeon 9500pro karticu(posto Ati-evi drajveri nekada znaju da zezaju), medjutim to isto se desava i kod jarana koji ima TNT2 karticu, tako da smo [​IMG] , molim te moze li mala pomoc oko ovog problemcica .
     
  5. Dr.Overclock

    Dr.Overclock Aktivista

    Skineš nove drajver sa ATI-jeve stranice
    and that´s it :)
     
  6. djambo

    djambo Aktivista

    nece pomoci igra je dosta starija i ne podnosi directx9.0b ni 9.0c.Na 9.0 je jos radila ali trzuckala.