Kvalitetan servis elektronike u Tuzli

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Stevie_Ray, Jun 24, 2013.

  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ako neko zna za kvalitetan servis elektronike u Tuzli, treba mi za CD changer iz auta, otezano cita CD-ove i pri kraju CD-a dodje do krcanja zvuka. Ubijedjen sam da je samo zaprljana leca, ali ne bih da neko nestrucan zezne uredjaj.
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    pa probaj sa diskom za ciscenje.
     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Stevie koji je changer u pitanju?
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Blaupunktov, ide 5 CD-a. Ne znam sad napamet model.

    @dmr: ne bih koristio taj disk za ciscenje, htio bih da se uredjaj reparira, tj. ocisti i podmaze i po potrebi popravi.
     
  5. Ninja

    Ninja Komšija

    Servis Spektar na Stupinama, B6, odmah pored starog Genelecovog prostora.
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Znam za njih, ali nadam se da ima kvalitetnijih servisa. Posto sam njima nesto nosio i nisu se pokazali.
     
  7. Ninja

    Ninja Komšija

    Nije servis, ali je vrlo dobar majstor za takve stvari - Faruk, 061/289084.
     
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Imam jedan koji sam dobio uz auto kada sam ga kupio, mislio sam da iskoristis njegovu elektroniku al je Panasonic.
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Imam problem sa monitorom, ne pali se nikako, a prije toga potpuno normalno radio. Nekako mi logicno da to nije neki kvar tipa otisao LCD, pretpostavljam da je elektronika napajanja problem.

    Ima li na podrucju TK neko specijaliziran za ovakve stvari da ga mozete preporuciti?
     
  10. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    meni je aparat ispao i zapeo objektiv, ima li kakav elektronicar u tuzli da se bavi ovakvim stvarima.
     
  11. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Idi u foto žunić, drugu je napravio senzore u objektivu na dslr-u nakon pada.
     
  12. zhady100

    zhady100 Aktivista

    Moguce da su se kondenzatori napuhali. Ako bude to, popravak ti je cca 20KM.