laser za playstation 2

Discussion in 'Igre i konzole' started by black_dragon, Aug 30, 2008.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Vidio sam RGB Scart kablova na auto pijaci za smijesne pare. I kao sto Sulu rece, kabl je isti kao i za PSone.
     
  2. klima

    klima Aktivista

    Da ne otvaram novu temu, slican je problem...

    Naime, ps2, laser cita samo cd. nije chipovan a pored toga ili je laser skroz otisao ili se rastelovao :)

    uglavnom, interesuje me varijanta 2, plan b hhh :) Da li ovakav ps2 sa jednim joystickom i ostalim popratnim kablovima :) vrijedi 50KM? Jer u sustini mi ne treba, radije bih ga prodao nego popravljao.
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Da, vrijedi 40-50KM i to ako je u pitanju novija serija. Skini 10KM ako je neki stari SCPH-30000 model u pitanju.
     
  4. klima

    klima Aktivista

    Ok, hvala.

    Vjerovatno je taj model u pitanju, ovaj crni veci je, nije onaj slim, ako ga se tako zove :)

    Hvala još jednom
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Postoji 11 verzija "debele" konzole, pa ipak provjeri koja je u pitanju. Mozes izvuci i 60KM za V10-11 model.
     
  6. klima

    klima Aktivista

    Ma ostavio sam je kod prijatelja da pogleda taj laser, a iskreno ako mi vjerujes, da mi je se rijesiti, trebaju mi novci a ps ne :)

    Ipak, hvala ti na takvoj sugestiji.
     
  7. Triforce

    Triforce Aktivista

    Nešto se ušutio :lol:
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nema nista od takvih likova, a i od onog Amira iz Tuzle. Svojevremeno nije imao pojma sta mi treba kada sam spomenuo net. adapter i komponentni kabl za PS2. Najdraze mi je ovim sto imaju "sve za ps2" traziti jedan net. adapter sa ethernet/modem kombinacijom. :D
     
  9. RaP

    RaP Komšija

    Gdje bi mogao nabaviti taj komponentni kabl i po licnom utisku koja je razlika u prikazu slike inace sad ponekad zaigram PS2 na 107cm LCD TV-eu
    Sry na spamu reko da neotvaram novi topic "Gdje kupit komponentni kabl"
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Dealextreme.com. Prejeftini su u odnosu na one sto se mogu kod nas kupiti. Razlika je astronomska u poredjenju sa kompozitnim kablom, a osim toga podrzava i progressive scan 480p-576p. Na LCD-u je slika dosta mutnija u poredjenju sa plasmom, ali nije neigrivo, pogotovo novije igre izgledaju ok.
     
  11. RaP

    RaP Komšija

    Hvala na informaciji drug